| Superstar112 a întrebat:

Sall! spuneti-mi va rog niste intamplari amuzante de la scoala sau din oras sau din trasnaile pe care le faceati in copilarie! Cea mai amuzanta primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Anul trecut ii spune profu' de geografie unei colege sa spuna rasele de oameni de pe glob. Ea spune neagra, galbena, sta si se gandeste, iar profu' o intreba ea ce rasa e si ii raspunde: "maidaneza" laughing rolling on the floor Toti murim de ras, iar ea si-a dat seama dupa aceea ce a spus laughing

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

S-a întâmplat că... s-a întâmplat.

| dany3la a răspuns:

Nus chiar amuzante dar :
-clasa noastra tine cheia de la clasa pe catedra, si tin minte ca pe clasa a 9-a, era de 1 aprilie si prima ora aveam cu diriga si noi am incuiat-o afara.bine avea si ea o dublura la chei si cand a intrat in clasa, toata furioasa ne-a dat test de toti am luat nota 2laughing
-sau imi mai aduc aminte ca aveam vreo 5 sau 6 ani si eram singura acasa si am luat foarfecuta si o oglinda de aia mica si m-am pus pe pat si m-am tuns singuralaughing

| Liviu a răspuns:

Apai ultima data cand am fost la scoala era vorba despre proiectul final, nah in fine, o colega din spate zbiera la mine "Liviu, LIviu " deh, ii raspund zic "Ce e? " La care ea, trebuie sa platim proiectu la care eu, bine cat? la care ea de colo 1 milion, cand am auzit laughing am zbierat in gura mare " Cat? " se uita profa la mine de ziceai ca am luat foclaughingbine ca nu a auzit despre ce vorbeamstraight face

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Pai, acum cateva saptamani eram la ora de mate. Scosese o tocilara la tabla pentru. a rezolva un test! [ :@ ]! Aia statea in spatele meu! o.O Domnu` de mate se pusese in locu` aleia! Eu am inceput sa ma intind..sa ma intind pana i-am bagat lu profu` pixu` in ochi! devil

Si..eram la desen in clasa a 3`a! Eram o pacoste, o tampita de fata :]]! Handicapata aia ma enervase si am luat apa cu care pictasem si i-am turnat`o in poseta! devil I se stricase si telefonul, si i se udase portofelu`! mi-a pus un Insuficient sau cum era atunci si am scapat! devil

| Superstar112 explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Urat din partea ta dar e amuzant

| CannbalCorpse a răspuns (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Mi.a plăcut faza cu pixu! Hahaha.

| Xtadelo a răspuns:

Nu-ti mai zic, mi-e frica sa nu razi prea mult.

| Superstar112 explică (pentru Xtadelo):

Hai zi te rog ca-s obisnuita cu asa ceva si app. poti te rog sa-mi raspuzi si la alte intrebari? mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata unui coleg...i-a cazut ceva iar el s-a dus sa-l i-a iar cand s-a intors dansa pe Ganmang style!
Funda?

| Superstar112 explică (pentru anonim_4396):

Nu cersi funde

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superstar112):

Ok!
big grin

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mersi mult pentru funda ^_^

| BlackNinja a răspuns:

Iti zic eu cateva:

-era sa-i dau profului de mate cu rigla de lemn in cap

-era sa-i trag un pumn in fata profului de tehnologie cand statea langa mine(deoarece eram obisnuit sa fie un coleg acolo)

-in loc sa zica un profesor ''stinge-ti focu' '' a zis ''stinge-ti flocu''

-unu de la mine din clasa era sa se aseze pe un compas cu acul in sus

-unu a daramat un veceu(de ala de la scolile de la tara) cu mingealaughing)) ce-am mai ras la faza asta

-doamna ii zice unui elev care nu vroia sa scrie despre glande:''Nu mai scrie Andrei ca pe tine numai despre testicule te intereseaza''

-un coleg a aruncat cu o cutie de lapte(de aia mica) unuia din clasa a-5-a si cutia s-a spart de capul luilaughing

Cam astea.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Era ora de desen, si avem un prof mai serios laughing si cand o fata a intrat in clasa ca nu stia ca a inceput ora...canta asa "SEXBOOM SEXBOOM" rolling on the floor si ala se uita asa "ciudat" la ealaughing

| lavinutsa a răspuns:

Un coleg m-a rugat frumos sa-i dau sa se inspire din referatul meu ca el nu-l facuse si mi-a copiat tot inclusiv numelestraight facestraight face a zis ca a vrut sa vada cum se scrie...

| ILoveCupcakes a răspuns:

Eram in ora si profa preda linistita si deodata a zburat un ghiozdan pe geam.
La geografie l-a intrebat profesorul pe un coleg pe ce continent ne aflam si el a zis Africa.
La test la geografie, la intrebarea:Care este cel mai mare lac din Romania? un coleg a raspuns canalizarea.

| Iankutza a răspuns:

Eram clasa 4 la frANCEZA.Profesoara foarte glumeata, citeam cuvinte cu exceptii.o fata si un baiat din clasa care nu se sufera stateau intr-o banca(acum colega e cu mine in banca).ea se numeste Tanea iar el Silviu.in momentul cind citea cineva a pronuntat cuvintul "silvuple"... tanea zice tareworriedilviu Pliosc si ii lipeste unebig grinbig grinun alt cadru cind s-a pronuntat cuvintul "poupee", 2 baieti au inceput sa se sarute pe obraz