| chitaramea a întrebat:

Stiati ca... vreau si eu de la voi sa completati cu ceva interesant... fundita pentru ceva uimitor

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ştiai că mor mai mulţi oameni omorâţi de măgari decât în accidente de avion?

| chitaramea explică (pentru Furculingură):

Dar stiati ca ai mai multe sanse sa mori intr.un accident ds masina in drum spre loto decat sa castigi marele premiu?

| zurick a răspuns:

Stiai ca eu o sa spun acum pupici cu limbrici?

| suităr a răspuns:

Știață că R.A.T (RoboțelulAndroidDinTelefon) mi-a dat o cartelă Idygen? Te iubesc, frățioare :3

| Crâstoşelul a răspuns:

Senzaţional.

| chitaramea explică (pentru Crâstoşelul):

Nu... eu vreau ceva de genul sp" stiati ca ochiul unui strut este mai mare decat creierul acestuia?"

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru chitaramea):

Da-mi un sol te roooog, aaaaa... ma me mi mo muuuuuu!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Stiati ca in satucul italian Falciano del Massico este ilegal sa mori?
PS: Nu e minciuna.

| chitaramea explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Si daca mori... ce iti face? Intri la inchisoare pe viata =)?

| Captoresque a răspuns:

Știați că porcul are orgasm timp de 30 de minute?

(...în următoarea viață vreau să fiu porc.)

Dar mai știați și că doar delfinii și oamenii sunt singurele specii de pe planetă care fac sex și din plăcere, nu doar pentru reproducere?

(Mie tot gândul la porcul ăla mi-a rămas.)

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Stiati ca...omul creste in somn cu 80 mm, dar cand se scoala are inaltimea normala?