| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Stirile mondene de azi!
Subiect: EzioAuditore si copilaria sa!
Biografie: EzioAuditore sau mai bine spus, Marean Distrugatorul, este si va fi o legenda. Din cate stim, culoare pielii sale a devenit galbena in timp, iar picioarele lui put. Are ochi verzi si par caprui, e tuns castron. Mereu a impresionat prin statornicia de sine si de faptul ca se ia de copii de 11 ani juma'. A, da, si mai e si ghei.
Cand era copil >= http://i.imgur.com/KJ3y4qd.png? 1
A mai crescut (il chema Akali) >= http://i.imgur.com/ahYvmM3.png? 1 (a devenit un pervers)
Iar mai apoi, ca sa scape de rusine, a devenit ghei >= http://i.imgur.com/4XMVX7P.png
Daca mai aveti poze cu el va rog sa ni le trimiteti in comentarii.

Intrebarea: Cine ar castiga lupta dintre un unicorn si un inorog?

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un pui... sau pinguin (nu prea mă prind de ce e ăla din avatarul tău) colorat.

| pufuletziii a răspuns (pentru Musique):

E un pinguin-curcubeu flocosibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as castiga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pandicooorn.

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Cliseubatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Macryna):

Tu ai o problema cu replica asta?

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Neaaa dar e fumata dar oricum nu-mi pasa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Macryna):

Ce coincidenta.
nici mie

| Macryna a răspuns (pentru anonim_4396):

Cate avem in comun :o straight face

| Lαrisα a răspuns:

Niciunul, pentru ca unicornii si inorogii nu exista.

| SabinaQueen a răspuns:

Un cal.

| AtsukoKure a răspuns:

#420BLAZEITM8
Un cal.

| pufuletziii a răspuns:

Mama ta.

| Macryna a răspuns:

marean normal i-ar viola pe amandoi deci numai el ar avea de castigat bine si aia 2 daca ar fi si ei ghei

| LordBolton a răspuns (pentru Macryna):

rolling on the floor Da eu sunt bisexual nu gay. : )

| Macryna a răspuns (pentru LordBolton):

hai sa dea naiba ba mareane tu esti ma? si bai asta ti-ai tras-o cu mihaita din berceni? laughing))))

| LordBolton a răspuns (pentru Macryna):

Eu si is unicul inegabailul. Nu cu Mihaita cu Dorel da nu mai zice la nimeni *Si nu Dorel nu e mana mea* laughing)))

| Macryna a răspuns (pentru LordBolton):

laughing))))))) acu pe bune chiar esti bi?

| LordBolton a răspuns (pentru Macryna):

Din pacate nu *inca*, doar hetro laughing)) dar nu e bai.

| Macryna a răspuns (pentru LordBolton):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))

| Comin_Natzia_Lui_1990 a răspuns:

Un ponei magic!