| LordBolton a întrebat:

Stirile T/A :

-CăpitanulPufulete vrea sa ne omoare pe toti, oare cat de malefic poate fi? Hmm, poza si numele ne spun tot.

- Categoria T/A continua sa fie aproape pustie

- Apocalipsa din 1 Octombrie a pierdut trenul si va intirzia cateva saptamani, poate luni.

- Azi e ziua lui Verutza97 asa ca sa ii uram la multi ani.

- Astazi T/A este inundat, daca vreti sa ajunge-ti undeva va va trebui o barca.

- In timpul furtunii de ieri, Rectificatorul a fost lovit de un copac cu o pisica mov pe el.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și punct.

| zurick a răspuns:

Si eu care chiar doream sa vina apocalipsa...De ce niciodata nu-mi sunt indeplinite dorintele?

| suităr a răspuns:

*ridic un degețel*
Ai uitat să zici că de-acu' mă cheama Stroici la școala. Da, Bless, din Alexandru Lăpușneanul.

| Neverwas a răspuns:

Slava Domnului ca ieri am avut mult de invatat, altfel ma innecam aici.

| Killeramaster a răspuns:

T/A-ul e pustiu pentru că avem teme multe. -,-
I hate school.