| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Bai, deci m-am uitat prin întrebările vechi de la T/A si uitați ce am găsit:
http://www.tpu.ro/......-spun-tot/

http://www.tpu.ro/......ust-chiar/

http://www.tpu.ro/......ianjen-pe/

http://www.tpu.ro/......umo-i-din/

http://www.tpu.ro/......una-si-le/

http://www.tpu.ro/......cine-vrea/

Ce oameni ciudați erau pe atunci (nu ca acum nu ar fi)... V-ar fi plăcut sa faceți parte din T/A pe atunci?

33 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am făcut.
Îmi plăceau ciudații ăia.
Nu plâng, mi-a intrat ceva în ochi.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru LoveSleep):

Da, doar ca pe acolo nu era Sleepy, ci Tudorel, contul tau vechi laughing
Îți e dor de ei?

| LoveSleep a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Unii mai sunt pe'aici.
Unii sunt sub acoperire.
Unii au murit.
Unii s-au sinucis.
Unii s-au însurat.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru LoveSleep):

Nu mi-ai răspuns la întrebare. Îți e dor de ei? (de cei care nu mai sunt pe aici)

| LoveSleep a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Știu că nu ți-am răspuns laughing
Nu știu, mi-e dor ne vechiul T/A, nu neapărat de ei.
M-am scos oarecum...

| Doub a răspuns:

Da, aia era arta.

| KamaSutra a răspuns:

Nuuuustraight facestraight facestraight face

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru KamaSutra):

Why?

| KamaSutra a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si noi om fi ciudati, dar aia erau prea ciudati. Freaak e nimic pe langa ei.

Ce ar fi sa spun eu acum "Am muscat dintr.o gogoasa cu gem de capsuni si am pus.o pe masa. Celelalte gogosi cand au vazut.o pe sora lor au spus «Criminala ne.a ucis sora!»"

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru KamaSutra):

rolling on the floor Da, e ceva normal sa spui asta

| AirănMeidăn a răspuns:

era mai fain ca acum

| Croampa a răspuns:

De la faza cu stirile mi-e frica de CapitanulPufulete! straight face

Si Zombilici era obsedata de horror si naspa tot, n-a fost fain pe atunci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

"Zombilici", adică Zombişor, sau Zombalăul?

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Adica Zombalau. Mai era una Zombilici, fosta iubita a lui zombalau pe când se dădea drept băiat...
P.S. Era Zombilici, nu Zombisor big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mă, iar mă contraziceţi?
Cum să uit ce nume mi-am pus? :]]

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica zombalaul! big grin

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Stai. Tu ai fost Zombilici? surprise Adicaaa... Zombisor? big grin

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Daaa, tu ești big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu... Eu sunt Zombilici. Adică Zombişor. :3

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Scuze, am intrat și azi...Îmi e așa dor de tine...

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ok, acum chiar și chiar că e ultima dată laughing Pa pa

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Tocmai voiam sa îți zic ca tu parca nu mai intrai laughing Pa :*

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Poiii e greu. Ce să spun...Trebuie să demonstrez că-s bărbat! Acum chiar chiar că nu mai intru. Vroiam să mă apuc de DA Inquisition dar procesorul e praf și mi-au spus ai mei că îmi cumpără după ce văd că am intrat la facultate îmi iau d-ăla de 20 de milioane deci...Nu prea am ce face. Ce să spun..Ar trebui să învăț din greu pentru bac dar îmi este prea leneeee. Ok vorbim peste câteva luni. Acum chiar că plec.

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Da, fiindca, atunci erau oameni complet nepopulari la categoria aia, acum toti ne avem la prieteni, si nu mai intram deloc pe tpu.ro/categorii, direct avem la notificari. Aia erau mai harnici, eu sunt mai lenes din vina voastra!

Răspuns utilizator avertizat