| RainmakerX a întrebat:

ஜ Stirile T/A va sunt prezentate de Blytz si de echipa sa compusa din _______ si din ______. *Unde e ma echipa aia?* In fine.

★Principalele stiri ale saptamanii? Why not? E abia marti deci e okay. Peste 30 de min este miercuri dar nu conteaza :))

♦1. Muzica lui Blytz incepe sa capete tot mai multi fani in toata comunitatea TPU. Ne asteptam la aparitia unui numar mare de hateri ai melodiilor nightcore.
http://i.imgur.com/2M1T61D.jpg

♦2. Sergiu s-a intors! YAY! Puteti sa lasati urarile de bine ai revenit aici :
" "

♦3.Alan spune ca o sa ne paraseasca, nooo T_T

♦4.Mad inca este cercetat pentru inundarea unor localitati.
Inca nu vrea sa recunoasca faptul ca poate sa invoce ploaia. :(

♦5. Identitatile vrajitoarelor de la T/A raman inca necunoscute.

♦6. O multime de sinucigasi *sau era copilasi...* au invadat TPU- ul.

♦7.Din pacate inca nu ne putem da ignore singuri.
http://i.imgur.com/HoF1QbX.jpg

♦8. Psycho inca asteapta scuze din partea adminilor care i-au sters intrebarea. T_T
http://i.imgur.com/angqhPF.jpg

♦9. Iarasi... jocul "Regele de la T/A" a fost anulat. Multumim tuturor celor care nu au participat.

★Vremea va este prezentata de Blytz. Maine o sa fie innorat si sunt sanse sa ploua cu voturi negative pentru cei care imi fac chat la aceasta intrebare. *Ce ma? Am citit gresit de pe prompter?*
Am gresit, scria "O sa ploua cu voturi pozitive pentru cei care fac chat la aceasta intrebare." Imi place sa am multe notificari cand ma trezesc *pe la pranz* >:

★Sportul prezentat de Blytz. In zilele care urmeaza nu o sa fie meciuri sau alte evenimente intre userii T/A-ului.
Totusi nu uitati sa va votati favoritii din amicalul Team Daisy vs Team Killy. Cele 2 echipe sunt compuse din:

☛ Team Daisy -Minion, Blytz,Kama,Mad,Endo,
Conquete,Croampa,Daisy,Karima,Andreea,Sergiu,GreyN
,Zombalau,Freak

☛ Team Killy -Killy,Geanin,Jwoww,Sleep,Doub,Dante,Life,Fabulosul
Alessa,Vibe,Mieez,Suck, Doreal, Airan

33 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Forzaa.

| KamaSutra a răspuns:

Mai mult ca sigur ca si eu fac parte din echipa aceea :> Nu? Okey :(

1. Si mie imi place, tot datorita tie, am gasit in playlist-ul tau asta: https://www.youtube.com/watch?v=VR7RlvjsplA si pur si simplu m-am indragostit :x

2. Asta e de bine?

3. Cine e Alan? Q^Q

4. Si la mine a plouat ieri! :-O

5. Ce vrajitoare? Bai da am ramas in urma...

6. Ok, chestia asta chiar incepe sa ma enerveze!

7. =))
8. Adminii astia...

9. Cand a mai fost si asta? :-?

★ Team Daisy clar! Dar Dante de ce nu e in echipa cu noi? :(

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ooo vai ce drama, lipseste pianistul straight face Ai rabdare sa il fac pachet si il trimit prin curier pana acolo.

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

wtf man laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Awww, ce dragut din partea ta :''>
trimite-l si pe sleep :''>

| AvalohAlyn a răspuns (pentru KamaSutra):

Je.Eternul enervant care pune intrebari cu nemiluita.Ala e Alan si asta inseamna sa fii mafiot.happy

| KamaSutra a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Aha
You wanna be my friend? smug
Nu ma deranjeaza intrebarile, macar cineva pune big grin

| AvalohAlyn a răspuns (pentru KamaSutra):

Sure.Ce pozitii ma inveti?laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Oricare vrei sa le stii laughing)

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Daca vrei atunci da smug

1.WOW. Chiar ti-a placut mult melodia asta. Ma bucur big grin
2. Ce rea esti smug *Cred ca da...*
3. AlanTiger -cel cu +2000 de intrebari
4. Din vina lu' Mad? happy
5. Ai ramas in urma rolling on the floor Nu am voie sa vorbesc.
6. Stiu, si pe mine sad
7. Nu e de ras. E trist crying
8. crying
9. Cand erai plecata.

★Am vrut sa-l pun in echipa aceea. Poate ca incep sa se mai inteleaga intre ei daca lucreaza un pic in echipa, cine stie? big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Yep,vreau smug

1. Mult, o ascult in fiecare zi
2. Mda, e de bine
3. Gata, ne-am imprietenit smug
5. Hey! Spune-mi, te rog puppy dog eyes

★ Nu se vor intelege niciodata, oricat ar incerca

| LePotato a răspuns:

Ce meci?
Unde?
Cum?

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

Un meci imaginar smug
Voteaza-ti favoritii!

| syd2 a răspuns:

IN VIATA nu voi fi intr-o asa echipa cum ai pus tu IN VIATA nu voi fi.
9/10 pentru stiri. Sunt hater nightcore, bine ne-am gasit.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

9 E nota buna. Merci mult smug

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Tu il pui pe dante in echipa cu mine? Pacat de el, o sa moara de tanar laughing
Vine cineva in locul lui?

| RainmakerX explică (pentru FABULOSUL6000):

Doar Ramles ar mai fi disponibil ...cred thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ar fi o idee geniala love struck big grin

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

thinking Ce idee ar fi geniala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Sa il bagi pe raMLess in echipa lui Killy big grin. dupa cum ai zis ca el ar fi disponibil daca l'ai scoate pe Dante pentru ca nu i'ar placea sa stea in echipa cu sti tu cine big grin
Dar l'au suspendat crying

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat de raMLess : A fost suspendat crying

1. Imi place Nightcore love struck
2. Pai ma bucur pentru el big grin
3. Nu ne paraseste, keep calm, eu o voi face big grin
4. Il sustin pe Mad cu inundarea localitatilor, furtuni si alte chestii.
5.Eu sunt Antihrist, se pune?
6. Fac parte din acei sinucigasi, sorry sad
7. crying
8.Da si eu astept scuze pentru cele 200 de raspunsuri sterse fara nici un motiv sad
9. Te referi la presedinte? sad

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca dragutul ala a fost suspendat si o "suka " de fabulosul sau de "huianin" nu au fost suspendate sunt doar niste rame asexuate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

hee hee...ok

Suntem in echipa de soc laughing

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1. Yay, si mie!
2. smug
3. WHY? T_T
4. OKay...
5. Nope.
6. sad
7. crying
8. tongue Eu am 350
9. Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce
nu sunt
cu Doub
in echipa?
straight face

straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dante a fost si el suspendat crying

| xXPsychO983 a răspuns:

Moor. :-))
Și nu, nu aștept scuze. straight face :-))

| Whaveya a răspuns:

Mai ceva ca la televizor! Ai har de prezentator, nu gluma!