| Symona a întrebat:

Sunteti de acord cu sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Orice se naste, la un moment dat moare, deci nu va trai Universul la infinit.

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si in functie de rezultatele sondajului astuia, va avea loc sau nu asa-zisul sfarsit al lumii?
Chiar are vreo importanta daca suntem sau nu de acord?

| Razvan a răspuns:

Eu sunt de acord.Inca ma mai gandesc daca sa ne inghita gaura neagra, sa murim inecati de un tsunami urias sau sa vina un al doilea potop?thinking
Decizia finala va fi supusa la votbatting eyelashes

| madalicious a răspuns:

Degeaba intrebi daca sfarsitul lumii vrea sa vina, vine si gata, nu putem hotara noi ce va fi... din nefericire...sad

| Pho3nix a răspuns:

Ne intreaba cineva daca suntem de acord sau nu?laughing.
Daca va veni sfarsitul lumii, va veni si gata.laughing

| bblock69 a răspuns:

Nu...
Doar cu inceputul eiwinking

| inloved a răspuns:

Daca vine sfirsitul lumii murim toti ca unul. Ce sens ar avea sa ramii singura pe un pamint cuprins in intuneric? sigur ca sunt de acord sa fiu impreuna cu familia si persoanele iubite, macar si pe alta lume...

| adapurple a răspuns:

Nu sunt de acord, dar in filmul 2012 zice ca atuci la fi sfarsitul lumii, logic ca nu, sper, cred, te rog sa... oricum, ce mai conteaza, oricum vine, asa ca: las-o balta

| Craciuuun a răspuns:

Frate. ce rost are sa stii qnd o sa mori serios acum.mamw qnd va aud cu 2012 sfarsitul lumii.si daca mori asta e nu o sa mori numai u.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a mai spus, chiar nu conteaza. Asemenea evenimente nu tin cont de opinia noastra. Totusi, sfarsitul lumii este ceva inevitabil, fie ca asta inseamna peste 10 000 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intrbi intregul daca este de acord In rest gandeste pozitiv si va fi cu mult mai bine si pentru tine si pentru planeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne intraba nimeni daca suntem de acord sau nu inevitabilul se poate produce de acea trebuie traita clipa

| bettasplendens a răspuns:

Nu prea, ne certam des.

| nolan a răspuns:

Ce relevanta ar putea avea acordul sau dezacordul meu?! Sfarsitul lumii are alt sens decat cel dat de religie, care doar incearca sa ne sperie pentru a ne calauzi spre credinta, spun unii. Eu spun ca asta e pura superstitie. Soarele nostru are o viata limitata iar spre sfarsitul acesteia va ajunge sa parjoleasca planetele.