| Cretw a întrebat:

Sa presupunem ca sunteți străini.Ce face-ti dacă vine sfârșitul lumii?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

M-aș cunoaște.

| Holocaust a răspuns:

Nu pot sa mor fara sa incerc asta, indiferent de locul in care ma aflu:
http://youtu.be/eVJ80MQLEuk

| WhatMeanLove a răspuns:

As injura pe limba mea, ca nu o stie nimeni.

| oOSaritaOo a răspuns:

Ce are dacă suntem străini şi vine sfărşitul lumii? Ţi-e că mori în altă ţară? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beau ceai, că-s un străin englez.

| mola a răspuns:

M-as indopa cu nutella ca el.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| OskarRM a răspuns:

M-aş muta în România, unde lumea e în urmă cu 50 de ani.E veche.

| Cretw explică (pentru OskarRM):

DUR,dar adevarat.

| JustMusic a răspuns (pentru OskarRM):

phbbbbt Mi-ai luat-o inainte.

Răspuns utilizator avertizat
| Azazea a răspuns:

Imi pornesc ozn-ul si ma duc inapoi acasa pe Marte

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

La noi nu vine sfarsitu lumi ca ca in Romania suntem cu 150 ani in urma ce noroc laughing

| Rooobi a răspuns:

Sa presupunem ca-s un strain rus. In Mama Rusie sfarsitul lumii nu vine... el pleacalaughing

| Adrianaa15 a răspuns:

Dar nu sunt strain...

| TheProEXE a răspuns:

Nimic.As accepta soarta(dar nu cred ca va veni sfarsitul lumii:p).