| zurick a răspuns:

Și ce acum te apuci de pișat ochii sau dai o bere că m-am plictisit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saaaau:
http://i.imgur.com/KFV1mDr.jpg
Am uitat să pun data.
Eh, şi tocmai mi-am amintit de asta: ...-t-a-ului/
Da şî vriemuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu fontul mai mare data viitoare, ca ne ia minute intregi sa citim alea 4-5 fraze.

| Mazzenine a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti o amibă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am senzaţia ciudată că am mai văzut ăsta cândva.

| CannbalCorpse explică (pentru anonim_4396):

Wow ai o memorie bună, prima dată am postat poza in 2012 (m.am uitat la intrebări) uitasem ca am mai pus o dată intrebarea.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Interesant.

| Bøøgey a răspuns:

Cat ti-a luat sa caci asta?

| CannbalCorpse explică (pentru Bøøgey):

Am facut comicul acum un an si ceva, nu mai mult de 5 minute.

| JustHappiness a răspuns:

Oh.

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Nu înțeleg ce vă agitați. T/a e de mult așa, și tot demult se găsește câte unu să protesteze.