| anonim_4396 a întrebat:

Te gandesti sa iesi afara, cobori scarile si vezi un sobolan alergand spre tine.Ce faci?

Răspuns Câştigător
| OskarRM a răspuns:

Mă dau din calea lui,lăsându-l să treacă, apoi cu mişcări fulgerătoare mă întorc spre el.Îl trântesc la podea, cu o răsucire îl imobilizez, îl anesteziez cu un bobârnac doar puţin...să se observe că încă e proaspăt. Apoi îl împachetez frumos, fericit că nu mai trebuie să fac drumul spre măcelărie şi îl duc nevesti-mii să-i facă soacră-mii chiftele.

29 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ii fac loc sa treaca fiindca vad ca se grabeste sa nu intarzie undeva!

| cristi202 a răspuns:

Mama, ce fotbal ar mai iesi, cu niste suturi mai ceva ca la Hagi sau Mutu!happyhappy

| AikkoxD a răspuns:

Îl invit la un vals.

Răspuns utilizator avertizat
| Lynna a răspuns:

Tip si fug...

| Ashadow a răspuns:

Scot ciocanul...si incep sa sparg nuci ca sa am cu sa-l hranesc mititelul.

| vali1985 a răspuns:

Dau cu picioarele in el pana fuge.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Bag NOSlaughing

| umbrax a răspuns:

Il calc pana iese sangele din el

| 00AName00 a răspuns:

Ma joc cu el.

| Weedier a răspuns:

Îl scuip.

| Almássy a răspuns:

Pai doar'a nu stau

ii dau un headshot
http://www.google.ro/......tp?/search

| Almássy a răspuns:

As putea totusi sa il vand unei fabrici de alimente ca doar
http://sanatate.bzi.ro/......egal-11138

http://www.libertatea.ro/......24560.html
=))

| IchigoFullbring a răspuns (pentru Almássy):

Sincer mai facut sa vomit dar imi place raspunsu rolling on the floor

| Jakoban a răspuns:

Scot shotgunu de la ciorap si ii zbor creierii rolling on the floor))

| Klaryssa a răspuns:

Fac o vraja si o sa dispara! big grinbig grinbig grin

| Smile2BHappy a răspuns:

Fug si eu spre el.

| Rooksee a răspuns:

Ma cred Tom si pe el jerry

| Liviu4you a răspuns:

Ciulama de sobolan.

| MIRUNAmyra a răspuns:

Ii arat ce marime port la pantof, ca tot urmeaza ziua mea...

| 1aprilie a răspuns:

Încep si sar cu picioarele pur el.

| ჯpLaNe a răspuns:

Ii dau un sut laughing

| Pisicamop a răspuns:

Imi vad de treaba=)

| albastrica009 a răspuns:

Il mananci

| veveritza6499 a răspuns:

Prima data tip, apoi am instinctul sa fug, apoi imi dau seama ca nu am de ce sa ma speriii si in cele din urma imi continui drumul happy

| andrei1993a a răspuns:

Ii cedez trecerea laughing

| AndreiAs02 a răspuns:

Tip si fug!

| Iulia250711 a răspuns:

Îl mușc. Am glumit. Îl chem pe unicornul meu, Bob. Are copite de aur.

| aNnOnNyyMoUs a răspuns:

Tip si fug!rolling on the floor