| คlєxヅ a întrebat:

Ti-ai dori sa fii cartita? Si daca ai fi cartita ce ai face? Dar daca ai fi varco-cartita? Si ce ai face? Tu ai manca iepuri sau batranei? Daca ai fi sarac si nu ai avea ce manca tu ce preferi sa mananci? Muci sau ceara de urechi? Cand aveam 4 ani nu mancam pizza pentru ca un prieten spunea ca pe pizza se pun muci, voi credeti asta?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și tata s-a dus acum 5 minute să-mi ia pizza. sad

| AikkoxD a răspuns:

Vreau să fiu o cârtiţă cheală. Tu nu vrei?
http://www.puterea.ro/......artita.jpg

| คlєxヅ explică (pentru AikkoxD):

Asta esti tu? Esti tare simpaticahee hee

| Pauliici a răspuns (pentru AikkoxD):

rolling on the floor)

| Pauliici a răspuns (pentru AikkoxD):

Ce ma amuzi rolling on the floor

| คlєxヅ explică (pentru AikkoxD):

Esti tare. laughing Cu poza asta ai doborat 4 oameni cand au vazut rolling on the floor pune-o pe facebook.

| AikkoxD a răspuns (pentru คlєxヅ):

N-am fb.

| คlєxヅ explică (pentru AikkoxD):

Praf,dar chiar ca esti sexy laughing

| คlєxヅ explică (pentru AikkoxD):

Mai dat gata!

| teonel2 a răspuns (pentru AikkoxD):

You sexy and you know it laughing

| NothingToEat a răspuns:

Daca as fi cartita m-as bronza la soare toata iarna cand viscoleste... apoi as face plaja la polul nord cu ciupacabra si yeti WTF! CE SPUN EU AICI? impuscati-ma

| umbrax a răspuns:

Daca as fii cartita as sapa o groapa spre intuneric daca as fii varco-cartita as omora lilieci daca as fii sarac mias gasi altceva de mancare nu muci sau ceara de urechi alea sa le mananci tu si nu e adevarat cu mucii pe pizza

Răspuns utilizator avertizat
| AndruţHere a răspuns:

Dacă aș fi cârtița m-aș transforma în ornitorinc, și m-aș angaja în seriealul Phineas și Ferb, și aș deveni o vedetă, O! și.și... Mda. Prea multe vise.Iar dacă aș fi săracă, CE SPUN EU AICI? Nu știu.

| mihaican a răspuns:

Masi sincide la toatevurcst pe primarie si nu pizza nu are muci