| NOBODY a întrebat:

Știu că e dur, dar cineva trebuie să pună punct chestiei ăsteia.

http://i.imgur.com/IHAqG49.png

Trebuie să ne recuperăm măcar trolling-ul. Cine-i cu mine?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Glumeț... neglumeț.

| AikkoxD a răspuns:

Prezentă la datorie. Ce trebuie să fac?

| OnuOnulică a răspuns:

Deja tipul ala a exagerat enorm, eu i-am dat ignore de mult.

| Neverwas a răspuns:

*tam tam tam*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.memegen.com/aldvc4.jpg

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu!

| AinştainIsBack a răspuns:

Da deci da, m-am uitat si eu pe la profilul lui si da, eu zic sa-l batem...

| kinzo a răspuns:

Data viitoare fa-ti propriul comic.
Apropo glumet e foarte amuzant tu cred ca esti ala prost in sutuatia asta

| NOBODY explică (pentru kinzo):

Dude, da, e comicul lui Cretaker. Catch'it.
Și l-am folosit pentru că acest Glumet e un fel de Iustinel1999, doar că mai actualizat. Ideea e aceeași. Legătura este faptul că spamează. Data viitoare informează-te corespunzător când comentezi.
N-am spus de nimeni că e prost sau nu. Hai, du-te cu Domnul.