| anonim_4396 a întrebat:

"Tot vad la televizor reclame la detergenti care curata petele de singe.Cind ti-ai patat tricoul de singe, nu cred ca spalarea lui e prima ta problema"Jery Senfield.Il contrazice cineva?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Problema mea nu este laughing. Da a memei da happy ea spala toate lucrurile. ajutata de masina de spalat.Si cauta un detergent care sa scoata orice fel de patawinking.

| cristi202 a răspuns:

Nu e prima problema, dar a doua sau a treia va fi, caci odata si odata tot va trebui sa il speli.
Prima ta problema poate fi: "Cum scap sa nu ma prinda Politia?" sau "Cum sa ajung mai repede la Urgente?" Depinde de situatie. Sau, daca ai ajutat pe cineva care avea nevoie de o urgenta, si te-ai patat, atunci chiar devine prima problema. Cindva am vazut un asemenea barbat care a dat o mina de ajutor la un accident grav de masina ca sa scoata pe unul din nefericitii accidentati, care era plin de singe, si l-a umplut si pe el pe tricou si un pic si pe geaca ce o avea. Am ramas uimit de nonsalanta cu care mai apoi si-a tras geaca peste tricou (sa nu se vada chiar asa de rau), si a plecat in treaba lui ca si cind nu s-ar fi intimplat nimic. Deci, depinde de situatie

| hominid dreak a răspuns:

Are dreptate, prima problema e sa ajungi la spitalul de urgenta.Doar n-oi sta sa spal tricoul cu carotida taiata.Problema cu curatatul se punea daca se pata chilotii de sange, dar nici la asta nu era atata graba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar care? sa mergi la politie sa anunti un accident? m-am ranit prin imprudenta? laughing N-am vazut serialul, ideal era sa ne scrii si noua tot continutul, altfel cum sa-l contrazicem? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Allinna, daca aveam masteratul exact asa gindeam si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pata e mare si e in spate, se cheama ca nu te-ai patat singur. dar atunci ai scapat de toate problemele.sau in piept putin spre stanga.