NOname
| NOname a întrebat:

Tu ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Vreau să fiu din nou mică.

239 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Încerc pe viitor să mă încadrez în categoriile:
Muzică, Actorie și Psiholog.

| Bylok a răspuns:

Ministrul Invatamantului big grin ca sa scutesc elevii de niste ore de tot...
Tu?

| Narcis2007 a răspuns:

Programator

| BOOBZen a răspuns:

Un Top Model,cred ca sunt pregatita,cred ca stiu multe despre asta,deja incerc sa-mi incep visul,imi pun fratele sa ma pozeze cu aparatul in timp ce el imi da tema pentru poza,la fel ca la Next Top Model,si imi pun tocurile mamei si imi exersezi mersul pentru runway,intr-o zi,voi face pasul cel mare si ma voi duce la agentie de moda,(de fapt o voi pune pe mama sa ma duca)si cand o sa fiu model fac o comparatie cu pozele de modeling si pozele mele de cand eram mica,si voi spune:wow, faceam modeling si atunci, si uite ce am ajuns!

| ionica56 a răspuns:

Prim Ministru.sau.o..viitoare.Udrea/

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Dootr de copii; x
funda plss puppy dog eyes
daca` esti o fata buna da`mi o funda; x

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

O sa ma fac cel mai mare arhitect roman cunoscut. Voi reprezenta Romania in tari puternic dezvoltate, cum este Japonia, Statele Unite ale Americii, Germania, Franta si chiar Turcia si voi numi un zgarie-nori dupa un actor roman care banuiesc ca o sa moara pana cand o sa termin eu facultatea, din pacate sad
Romani, fiti pregatiti. Nu veti mai fi in umbra cum ati fost tot acest timp. Va voi scoate din noroiul asta, va promit!

| Fiction a răspuns:

Designer,actrita.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa umblu cu mainile mele prin corpurile oamenilor.Sa le ating organele...

Adica vreau sa fiu medic:d

| Dennys1521 a răspuns:

Cand o safiu mare vreau sa fiu maturbig grin

| Dennys1521 a răspuns:

Pardon major

| DianaPaula14 a răspuns:

Io am o singura dorinta saaaaa...stai ca pa asta o stiam...o da boschetara

| Wonderland a răspuns:

Mi-ar plăcea să fiu jurnalist

| Furculingură a răspuns:

Userul anului!

| Șosețică a răspuns:

Pai mai bine zis laughing ce o sa fac cand voi fi mare laughing
Pai ma duc la gradinita imi pun un pempers si o sa fiu din nou micuta laughing Deci cand voi fi mare ma voi face "gradinara" laughing ca sa fiu din nou mica XD

| Captive a răspuns:

Eu vreau sa ma fac actlita, siiiiii legizol de comediutsee, siiii vreau sa ma fac legumahappy[blocolli] tu tze vlei sa te fatzi?

| Simo0 a răspuns:

Eu aş vrea să devin învăţătoare, dar, nu m-am hotărît.

| Geeeo21 a răspuns:

Musafir.dimineata merg mananc la vecinu', dupa-masa la colegu' si tot asaaalaughing))

| FuckOnCocaine a răspuns:

Mulțumesc.kiss

| Anonymus314 a răspuns:

Milionar

| Aniiia a răspuns:

Cand o sa fiu mare,o sa fiu printesa,ca sa pot calari pe un cal alb alaturi de printul visurilor mele! Cand o sa fiu mare,o sa fiu o capsunica,ca oamenii sa spuna ca-s foarte buna! Cand o sa fiu mare, o sa fiu o pasare, ca oamenii sa spuna ca am un glas de inger! happy

| ArinaMK a răspuns:

Nu se stie...

| Zmeura a răspuns:

Eu cand o sa fiu mare o sa fiu mare vreau sa fiu zmeura

| MindExplode a răspuns:

Medichappy

| Ecea a răspuns:

I want to be the next Pro Poker Player(maybe i will be) big grin

| Oxanna a răspuns:

Eeeublushing
pai euuu cand o sa fiu male maleee vreau sa fiu pintesablushing

| Graphee a răspuns:

Nu mai e mult, dar vreau să urmez facultatea de Psihologie. Adică vreau să fiu psiholog. big grin

Baftă!

| EuAli a răspuns:

Vreau sa ma fac expert in calculatoare, si in timpul meu liber tester de jocuri, ca ma joc mult pe calculator.

| DjTactumare a răspuns:

tare, de la mare si tarewinking