NOname
| NOname a întrebat:

Tu ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Vreau să fiu din nou mică.

239 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

A poii stai sa ma gandesc...thinking aaaaa as avea mai multe variante:
1)actrita sau regizor de filme
2)advocata
3)Veterinar
5)sa am deaface cu finantele cu baniiiiiii

| adrianarp a răspuns:

Pai, eu vreau sa devin actrita, fotomodel si sa cant intr-o trupa, da la tobe... ca multe, nu?

| Alissonn14 a răspuns:

Criminalistadevil

| BlackScorpion07 a răspuns:

Vreau sa devin John Cenalaughing

| St3fanuTz a răspuns:

Ma fac copoi [curcan,copoi, oamenii legii, politist big grin]

| TokyoGirl a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa fac un film despre TPU!

| Mada4ghn a răspuns:

Aviatorhappy

| BoOboO_8282 a răspuns:

Criminala laughing

| Melodramatic a răspuns:

Adult big grin

| crysyone a răspuns:

Cand voi fii mare vreau sa fiu medic edocrinolog

| Lucian_4316 a răspuns:

Eu vreau sa imi creez o afacere.O sa vad eu pana cresc mai este.P.S am avut un coleg este cam nauc asa fumeaza chestii de astea.El spunea ca se face puscarias

| adelina7952 a răspuns:

Avocata

| Hydrangeaceae a răspuns:

Judecătoare! Sunt foarte hotărâtă şi nu mă voi răzgândi.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu vreau sa fiu ca pinguinu boc laughing. Nici chiar asa ca el dar e bine sa fi pinguin laughing

| doc69 a răspuns:

Eu,cand o sa fiu mare, adica in a doua viata, o sa ma fac barman in Tahiti

| Stitch92 a răspuns:

Eu as vrea sa ma fac Detectiv Criminalist.

| DaDuSH a răspuns:

Eu vreau sa fiu Actor, cantaret, presedinte sau designer

| alexralu34 a răspuns:

Dizainar

| X a răspuns:

Cand ma fac mare vreau sa ma fac agent C.I.A

| TheFeeye a răspuns:

Păi eu vreau să mă fac fotograf si să călătoresc prin lume.

| Scriitoarea a răspuns:

As vrea sa devin inginer agronom sau oricum ceva cu agricultura ca imi place foarte mult. Dar oricum, nu cred ca in Romania de azi.

| Shiver a răspuns:

Prof

| PerfectAngel a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa ma fac mama laughing)
Glumeam, ei, si asta, dar vreau sa ma fac judecatoare s-o bag pe mami si tati in inchisoare big grinbig grinbig grin.

| continutfragil a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa ma fac Chilot de avion laughing)
...Glumeam tongue Vreau sa ma fac pensionarahee hee)

| CrazyGirl2 a răspuns:

Lumea isi bate joc de ceea ce vreau eu sa devin, si zice ca e o porcarie...dar si altii au reusit, eu de ce nu pot reusi? eu zic ca pot ajunge medic veterinar, si in timpul liber sa fac brokeraj(in asigurari).cum am mai zis, lumea isi bare joc de mine si de ceea ce vreau sa fac pe viitor, dar eu cred in visum meu si cred ca se va implini si asta e tot ce conteaza

| stefanutza a răspuns:

Eu mi-as dori tarde mult sa ma fac detectiv si daca o sa am un job normal cum ar fi vanzatoare sau educatoare sau mai stoiu eu ce as vrea sa devin o sotie buna si o mamica de nota 10 fara pedepse sau mai stie eu ce

| estera a răspuns:

Detectiv, psiholog sau manager

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Vreau sa fiu o diva...lol

| CatMeadow a răspuns:

Psiholog

| NyanCat a răspuns:

Raspuns T/A : Vreau sa fi musafir ca sa primesc mancare pe gratis si toate cele rolling on the floor
Raspuns serios : Regizor de filme sau instructoare de dans