NOname
| NOname a întrebat:

Tu ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Vreau să fiu din nou mică.

239 răspunsuri:
| sburlea a răspuns:

Om de afaceri

| UsernameUitat a răspuns:

Actor...Arta Teatrala este Viata mea...am 14 ani

| StEph_3689 a răspuns:

Eu vreau sa ma fac cunoscutabig grintongue

| AduMrr a răspuns:

Eu vreau sa ma fac bio-chimista SEF! ma pricep la biologie ff mult big grin si imi place love struck

| Roxana6 a răspuns:

Eu cand o sa fiu mare vreau sa ma fac actrita.Cred ca mi-ar placea foarte mult sa joc intr-un serial la TV.Tu? PS:La multi ani de ziua copilului si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! Funda?batting eyelashes

| bianca_9810 a răspuns:

Poi inca nu m-am hotarat dar una din meserile astea:Ghid turistic,doctor,cantareata,actrita, pilot, model"laughing).

| BugsBunny_8643 a răspuns:

Depinde de mine pe ce carari o s-o iau in viitor!

| inflarosu a răspuns:

Dansatoare tu?

| magda2454 a răspuns:

Avocat,actor...

| Anonim_4466 a răspuns:

Eu vreau sa fiu Pornostar!

| JustDolt a răspuns:

Eu vreau sa ma fac vetelinaal puppy dog eyes.Mai am vreo 6 ani si gata laughing

| krystalfox a răspuns:

Am creat un film. De fapt nu l-am creat e un joc video care ma pasioneaza mult. Cand o sa fiu mare vreau sa il regizez, sa joc in el sau sa il scriu, deja m-am apucat de facut toate astea! Adica vreau sa ma fac regizor, actor sau scriitor

| yonela96 a răspuns:

Doctor. Tu?

| Lotte_4915 a răspuns:

Eu? pai veau sa fiu actrita si fotomodel, sa ma cunoasca si America. Ca pe Angelina Jolie. Idolul meu.

| bughy_1229 a răspuns:

Pai eu sunt foarte fascinat de lumea asta a vedetelor si chiar mi-as dori sa fiu unu dintre ei
dar nu cred ca o sa se intample deci as dori sa mai fiu si un medic, poate un stomatolog sau un chirurg
ceva de genul acesta

| deutzasiandre a răspuns:

Fotomadel, este foarte usor si mi-se potriveste

| Adevarat a răspuns:

Pai vreau sa fiu medic de familie

| geeooo a răspuns:

Hmm...vreau sa fiu bianca dragusanu

| Steffix a răspuns:

Ortachee hee

| Anna06 a răspuns:

Pai,medic veterinar sau sportiva[(place mult volley`ul)]

| xLaryssa a răspuns:

Pai.inca nu m.am hotarat.ori Avocatå, ori notarita ori Designer Vestimentar thinking notarii si avocatii iau foarte multi baniwinking

| bl00 a răspuns:

Actor sau modelbig grin

| ioniiiiiM a răspuns:

Nustiuuuu

| Smile_9049 a răspuns:

Mie imi place sa consider ca nu sunt mic...dar probabil nu sunt nici mare.Eu unul vreau sa ma fac pensionar; dar cu pensie din'aia nesimtita(desi nu cred ca apuc eu varsta aia).Cui nu i'ar placea sa stea acasa si sa fie platit? Ma rog, toti prietenii mei imi spuneau ca voi ajunge satanist...

| geniuuu a răspuns:

Gigolii

| ninuvlad a răspuns:

Procuro-criminalist sau actoro-regizoro-producator laughing sau... nu vleu sa fu lobot ssssi sssa sbol laughing :p (V1-sa lucrez pentru o firma de procuratura )(V2-macar sa urmez scoala la Juliard)(Vtlei-ma duc la institutul de lobotica de lomania).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns t/a: o sa ma fac un purcelus de guineea laughing
si raspuns serios: medic veterinarwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu când o să fiu malee vreau să devin macara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotograf sau farmacistbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la foarte bine în sussmug