| anonim_4396 a întrebat:

Tu exişti? De unde ştii că exişti? De ce exişti? Ce te face să crezi că îţi meriţi existenţa?

10 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Am luat 8 la chimie.
ÎMI MERIT EXISTENŢA PE PLANETĂ.
SUNT UN GENIU.
Închinaţi-vă în faţa mea sodk fs

| suităr a răspuns:

Da.E...evident cred.Ca să continui perpetuarea speciei umane sau ceva? A'păi chiar nu știu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Teleshopping!

| PedoBarbie a răspuns:

Eu sunt o iluzie.

| Seducatorul a răspuns:

Viata e o iluzie, de fapt cu totii suntem niste porgrame de computer care simuleaza viata si traiul pervers de zi cu zi. Matrix!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul că-ţi răspund la această întrebare îmi dovedeşte existenţa. *aţi urmărit un pasaj copiat*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exist. Paradox. Fiindcă iubesc. Fiecare secundă petrecută cu persoana iubită mă face să mă simt mândru că trăiesc.
Sănătate!

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu exist. Nu stiu. De ce nu? Nimic.

| Burner94 a răspuns:

Si iar o luam de la capat... happy