| AirănMeidăn a întrebat:

uhm, hei
*liniste, multumesc*
am vazut partial ce s-a intamplat pe aici cu cearta si toate cele si m-am decis sa o mediatizez si mai mult, yay! pai in primul rand mi se pare ca dramatizati amantrei (sweety, miner si daisuki) al naibii de mult. e un site. atat. "frate mai mare", "suflet pereche", scuze, dar in conditiile de pe site nu prea ai cum sa aduci astea doua in vorba
"eu plec"
"ba nu, eu!"
nu pe bune, sa fim seriosi *asta nu prea functioneaza la trivia, uh, da* prin toata chestia asta dovediti doar cat de attention seekers sunteti. sweety, tu zici ca daisuki vrea atentie si ca e prima de care se ataseaza toti, dar prin asta nu dovedesti decat ca si tu vrei sa-ti fie acordata aceeasi atentie. cat despre daisuki, da, se ataseaza toti de ea fiindca vad ca aici se pune pret pe *uhm-nu vreau sa folosesc termenul ala* gen "aw ce dragut esti asa dragut" si chestiile alea flirty etc etc
din partea mea plecati amandoua, nu mai zic nimic

22 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cum am spus, am fost înțeleasă gresit.
Nu am nevoie de mai multa atenție, nu asta voiam sa spun!

Mulțumim pentru "încurajare"

Răspuns utilizator avertizat
| Copac13 a răspuns:

Cate premii nobel ai castigat cu asta

| AirănMeidăn explică (pentru Copac13):

din pacate, nici unul! l-a castigat daisuki cu scrisoarea de adio... ugh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci asta e cearta? Aveam așteptări mai mari. T/A mă dezamăgește.

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

i feel u tho
astept sa vina sa se certe si aici
hai sa nu mai ocupam comentariile, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brb moment deep la Titanic când Jack vorbeşte cu Rose aw

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

nu s-a terminat inca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta așa de interesant că am uitat să-mi pese.