| KamaSutra a întrebat:

Buna seara, surori si frati!happy

Nu e o intrebare, nici macar nu stiu ce e...
Voiam doar sa va zic ca I'm so happy....stiu ca nu va pasa, adica de ce v.ar pasa?!thinking
Chiar ma gandeam sa renunt la Trivia,nu.i nicio pacaleala,daca va gandeati la astalaughing
Sper doar sa nu uitati ca a existat si Kamy,sora voastra cam nebuna dupa parerea lui Depress(pe care o iubesc si va iubesc pe toti,cand intram pe site si incepeam conversatiile,ma gandeam "Doamne, ce oameni minunati...Killy,Sweety,Daisuki,Doub,Crompulet,Freaak,Do gMX,MinerXCriminalul,Endo...),toti cu glume bune sau mai putin bune,erati si sunteti familia ideala,iar ca orice familie avem un animalut flocos(CatelusCuParulCret)
Iubesc la voi, ma astept si la comentarii de genul "Da ce crezi ca ne pasa"si multe altele...
>Peacehappy-

22 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Băă, te zic lu' bica lu' Iustin!crying(

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Cine.s aia?!

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

laughing) Nişte ţâgani

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Okey,ce prost ma simt ca asta.i probabil our last conversations

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Ba nu ee!
Rămâi!

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Nu ma poti obliga măi! Slaninutzalove struck

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

Ba da! Te oblig dacă asta e ultima variantă!
Slaninuuutza meeaaa crying

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

>:ノ

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

crying(

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Si noi iubim la tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea...si Sweety si Freaak au vrut sa ne fraiereasca, si nu merge. Sor'mea aici rămâne.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Eu nu vreau sa fraieresc, chiar nu mai vreau sa intru

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Poate vin la tine... Cum sa nu intri? Ai cazut in cap? Shhhhit. Tu ramai aici cu mine si cu ceilalti. Punct. laughing

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Nobody loves me...I'm leaving you...Scorrycrying

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu love u sister'mea.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

CUM? M-ai uitat fix pe mine? Si eu am incercat sa va fraieresc, sincer am fost primul care a incercat asta. Eu am fost primul si m-ai uitat sad.

| Kyılε a răspuns:

laughing
Bine, mai, Kamy, vorbim maine!

| KamaSutra explică (pentru Kyılε):

Holla Kail, ce faci?laughing

| BizSinir a răspuns:

Ce ai fumat? big grin

| KamaSutra explică (pentru BizSinir):

Am fumat niste popcornlaughing

| BizSinir a răspuns (pentru KamaSutra):

Dezamagitor sad

| KamaSutra explică (pentru BizSinir):

Voiam ceva mai tare dar la cinema n. aveaulaughing