| anonim_4396 a întrebat:

Uitati o ghicitoare:Un cauboi pleaca pe vineri la munte si sta 3 zile dar el se intoarce tot pe vineri. Cine ghiceste primeste funda.Eu stiu raspunsul :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un cal pe nume Vineri... oameni ciudati

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și ce-ar trebui să ghicim? Data viitoare scrie și tu ceea ce vrei de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-mi palma sa ghicesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti la iicarly?

| xRainyDay a răspuns:

1. Se scrie "Cowboy" 8-)
2. Întrebarea e mai veche ca şi mamuţii;
3.Pe cal îl chema Vineri.

| anonim_4396 explică (pentru xRainyDay):

Mulţumesc!

| AlexBmxRider a răspuns:

Pe vineri, adica spre vineri, zilele spre vineri adica luni marti miercuri joi. Si se intoarce tot pe vineri adica asta poate fi si joi. Deci poate pleca oricand, teoretic vorbind.

| mariusiulia a răspuns:

El merge la munte pe un cal pe nume vineri