| anonim_4396 a întrebat:

Uite cum se citesc numele noastre de flocosenii ce suntem (^ω^)
SuitGărl
Doub
Depres
Karima
LăvSuit
AirănMeidăn
Kama
KilMiPliz
DogMâX
MinerIcs
Croampa
LăvSlip
Fric.
Si eu si eu...tocmai pe mine sa mă uit. Daiski. Sper ca nu am omis pe cineva

37 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Teneeriifeeeeeeeeeee

| AirănMeidăn a răspuns:

hehe, al meu era deja scris cum trebuie, v-am facut munca mai usoara

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

IronMaiden. tongue

| MskDesign a răspuns:

Iar vrei sa te pedepsesc?!

| anonim_4396 explică (pentru MskDesign):

MâscDesigân. Comentarii?

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce faci acum ma botezi?! Chiar daca sunt ateu, trebuie sa-mi dai un miel big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"DogMâX" laughing
Stai, "Daisuki" nu se citește cum se scrie?

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nup. Japonezii vorbesc repede si pronunta Daiski u se aute si el, dar cu s impreunat si ki mai încet. Ruki spune intr-un cântec Daiaski pentru ca altfel nu rimeaza.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu tot Daisuki citesc.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mami îmi zice ca vorbesc prea repede si ca vorbitul meu in romana seamănă cu japoneza. Si majoritatea oamenilor îmi spun "ce?" Nu stiu de ce cred asta. Eu mă aud, si cred ca vorbesc foarte normal.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu când citesc cu voce tare citesc foarte repede
Când vorbesc, uneori mi se spune sa vorbesc mai rar desi nu mi se pare ca vorbesc repede... Față de alții

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai da. La ei e problema, nu la noi.

| Geanin a răspuns:

Sa stii ca n-ai omis pe nimeni!

| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

O ora stau sa-ti citesc numele. Pune si tu ceva ce poti retine.

| TiberiuFasole a răspuns:

"DogMax". Eu citesc DogemX. Si Daiski? Nu e Daisuki? Credeam ca e cum se aude. "Fric" ce ciudat suna. Nu se citeste MinerIcs! Doamne, se citeste MainerIcs. Mainar nu Miner. Minerii sunt urati.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

1. Da exact Daiski
2. Numele lui înseamnă ciudat deci logic. Dăă
3. Lasa le Miner Mainer suna groaznic.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Minerics. Nu Mainer, ci Mainar, Miner suna urat fata de MainărIcs.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Suna a nume de cocalar. Lasa Miner.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Cocalarii au bani. Pentru iubita trebuie bani. Logic.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Daca e o profitoare...iti trebuie tone daca te iubeste iti trebuie doar harul afectiunii.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar Ana, e libera?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Da, si este o fata extraordinara si nu ar accepta un băiat acum. + ca va pleca cu mine in Japonia. O cunosc asa de bine. happy

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Japonia? Atunci... pisica ta, cauta iubit? Am un motan (Piti, da e Piti si e motan, nume de fata dar ce sa faci, Piți mai exact) si acum doarme. Awww, ce draguta e, mai ales la fatulica ei. Awwww. Cred ca am o poza in PC o sa-ti trimit daca o sa gasesc. Ai poze cu pisica/motana ta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Luaţi-mă şi pe mine, vă rooog.
Vă scap eu de băieţi. smug

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Da am. E însărcinată. O sa fie puisori... laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Awwwww. Sa traiasca si sa ma chemi la nasterea puisorilor. Sa-i zici ca ti-am zis sa-i zici:
Sa-ti traiasca puii!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ii zic ii zic. Srai sa vad daca pot pune poza cu ea de pe telefon.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

P.S. Girl nu se citeste Garl, ci Girl, pur si si Love e Luoav.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Http://postimg.org/image/5ggaollc1/
Uite mă ce miti scump. Apar si eu dar nu ma vad clar. Mi se vede parul, mana si genunchii. :))

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum vroiai sa fi? Sa nu ai par, doar cap? Sa nu ai mana, doar picioare? Sa nu ai genunchi, doar... ete na nu stiu ce sa mai zic. Cat despre pisica, OMG MOR CE TARE E! Mai ales labuta, dar nu mai tare ca a mea. O sa caut o poza cu pisica mea si daca e o sa ti-o dau. P.S. Ai diamante pe pantaloni?! Aici eu sunt bogatul!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pișica mea frumoasa. Cat m-am chinuit sa-i fac poza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mereu ziceam Daiţuchi laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce? O.o hai maa... crying laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Ce e? Asa se intampla cand singurul anime la care te-ai uitat e Naruto.
*Nu stiu daca se pun regele Shaman si Pokemon.*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iu la sfarsit.

Răspuns utilizator avertizat