| Betty18 a întrebat:

Un preot locuia langa o manastire si avea 10 gaini si un cocos.
Cocosul din cand in cand disparea, dar aparea pana seara. Ultima data cand a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea:
- As vrea sa stiu daca cineva are un cocos?… si toti barbatii s-au sculat in picioare…
- Nu, nu, nu, am vrut sa intreb daca cineva a vazut un cocos?…si toate femeile s-au sculat in picioare…
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine?… si jumatate din femei s-au sculat in picioare…
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva a vazut cocosul meu?… si toate maicutele s-au sculat in picioare.

2. Un sot si o sotie urcau scarile blocului, la care sotul ii spune sotiei:
-Vai, draga ai un fund mare cat o masina de spalat! Femeia nu spune nimic…Vine seara, barbatul are chef de sex, la care sotia ii spune:
-Eu nu dau drumul la masina de spalat pentru o carpa, mai bine spal-o de mana!

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Lool rolling on the floor

| Parintele a răspuns:

Amuzant..mai ales primul.

| I'm just me a răspuns:

laughing foarte tare, mai ales ala cu preotu'

| cLaudYu a răspuns:

Primul e tare, pe al doilea il stiam, oricum ambele sunt amuzantelaughing

| Mina a răspuns:

Primul e tare laughing.

| dulcika a răspuns:

Ambele sunt tarilaughinglaughing

| zuzumic a răspuns:

laughing amndoua sunt mortale rolling on the floor

| naya a răspuns:

Pacat ca nu ma poti auzi ...cum am ras la primul banc. laughing

| lily09 a răspuns:

Eeiiiii voi astia de a-ti raspuns ca bancul e ''tare''...cred ca a-ti vazut cocosul preotului...hahahahahahaha...eu cred ca cel mai misto a fost cel de-al doilea banc ...hahahahahhaha...cel mai eficient pe criza asta .hahahahahhahaa...superrrrrrrr bune bancurile... sper ca nu v-ati suparat

Întrebări recente