| bestialu96 a întrebat:

Un scurt comic in paint, cum reactioneaza ema la teoria lui Inferno.
http://i.imgur.com/lpLvV.jpg
daca vreti sa mai fac sa imi spuneti sa iau si photoshopul :D

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te superi dacă te rog să te oprești? big grin
Nu că mi-ar păsa de supărarea ta, da așa, ca să fiu politicoasă.

| AikkoxD a răspuns:

N-am înţeles nimic. -_-

| bestialu96 explică (pentru AikkoxD):

Nu stiu de ce pe imgur nu pot uploada, nu este rezolutia buna sau ce?

| AikkoxD a răspuns (pentru bestialu96):

La mine merge imgur. Mai încearcă.

| Fiction a răspuns:

E...incalcit.E...dragut.Dar totusi, data viitoare fa ceva pe intelesul tuturor.Pe scurt din cauza incalcelii, e oribil.

| JustMusic a răspuns:

Si la intalnit pe Dumnezeu...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cred ca Inferno e mandru de tine.La fel si Ema...

*sarcasm*

| Urpaniel a răspuns:

Awh, ce bine arăta înainte să dau Zoom, şi nu mai îngrămădi atâtea elemente într-un cadru.

| LikeACandyxD a răspuns:

Aha... Si acum ce?

| racasannicoleta90 a răspuns:

N.am inteles nimic. laughing
Grafica e buna, incearca un scenariu mai "logic".
laughing