| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Unde e Trivia/Amuzante?

vreau sa ajung acolo, va rog sa-mi da-ti locatia exacta si ora,
meridianul, paralela, unghiul de refractie a luminii in subconstienta X.

L.E: //E ante-meridian sau post-meridian?

Mersi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Dai scroll, scroll, scroll, a 31-a categorie, meridian 150 de grade, paralela 80 de grade, nu stiu fizica, da, e ante-meridian.

| Neverwas a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu care mă pregăteam să-ţi zic despre alizee şi presiunea atmosferică.
Mi-ai ruinat visele.
sad

| SabinaQueen a răspuns:

Aici.

| Wukii a răspuns:

De ce nimeni nu vrea să cumpere cartofi?

| Nejmoq a răspuns:

Te duci in casa si scoti toate matele PC-ului, arunci fiecare bucatica in parte pe geam, pe monitor faci semnul Illuminati si dupa il lasi in casa, stai o noapte intreaga si a doua zi vezi ca Illuminati te roaga sa intri in "clanul" lor. Nu accepti si fugi pana gasesti Trivia / Amuzamente. Bafta!