| baby_4423 a întrebat:

Unde locuiesc eu a nins si dupa ce am plecat de la scoala ma inbulgarit baieti si baiatul pe care il plac ma trantit prin zapada am cazut si cu genunchii in naamol voua ce vi s-a intamplat faios ziua asta

4 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Ce? Tot am priceput

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Tot imbulgareala laughing cand am mers la scoala in curtea scoli unul dintre baietii de la noi din clasa sa cocotat pe gardul scolii si si-a priedut echilibrul si a cazut de pe gard direct cu capul in zapada a ras toata scoalarolling on the floor
si cand neam intors ne-am imbulgarit doar noi fetelehee hee si ne tranteam in zapada

| Andrew1998 a răspuns:

Am vrut sa ii dau un bulgare in cap la o fata si i-am dat in cap profei de geogra sad

| Anonim69 a răspuns:

Ai de mineeee, am niste rani la gura de la o crema si dimineata mi-am dat cu fond de ten, doar ca toanta de colega-mea m-a "frecat" cu zapada si am mers cu bubele de handicapata la gura, ca zici ca eram copil prost ce-a bagat botu in mancare incinsa:-l