| Croampa a întrebat:

Va mai amintiti de userii vechi de la T/A? thinking

Era Tudorel, ala cu locu' de dat cu capul. Si era Wety( #prietena lui Daisuki) WetFire era username-ul ei... thinking
Cine mai era? A da, Gizaz, si tipu' ala avea replici fain... si Airan( da, nu e veche si nici nu s-a lasat dar totusi nu mai e pe T/A), mi-e dor de rautatile ei... :/
Dar de Blue va mai aduceti aminte? big grin ( iar heșteg prietena lui Daisuki laughing ) si Blue intra pe T/A mai demult... si Grey intra...

De ce au plecat toti? crying

Singurul user care nu s-a lasat/ nu a plecat de pe T/A si merita aplauze e Doub! big grin

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Mulţumesc, mulţumesc.
Dar pentru ce?

| Croampa explică (pentru Doub):

Pentru ca nu ai plecat de la T/A! big grin
Meriti o funda! big grin

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Mersi.thinking

| Croampa explică (pentru Doub):

Cu placere, si sper sa nu pleci prea des de aici ( T/A)! big grin

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Eu sper să nu plece nimeni.thinking

58 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Sau mai is dinozaurii ca mine. Care n-o mai dat pe aici si de doi ani laughing

| Croampa explică (pentru robijam):

Si tu esti user vechi? surprise

| robijam a răspuns (pentru Croampa):

Uita-te la profilul meu laughing Eram de pe vremea cand aveam un chatroom, idk pe ce site obscur laughing tare pe atunci, era Musique, o tipa ce se uita la Hentaiuri delea japoneze, muuuuuulti...

| Croampa explică (pentru robijam):

Musique era la T/A? surprise
Am mai vazut-o pe la prieteni la unii useri, mai e activa pe site oare? thinking

| robijam a răspuns (pentru Croampa):

Si-a gasit ceva mai bun de facut sigur, ca si mine, pana acum. Trebuie sa imi gasesc iar ceva mai bun de facut.

| Croampa explică (pentru robijam):

De ce, nu-ti place mini -comunitatea noastra? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru robijam):

Cred că confunzi persoana, nu-mi amintesc ca Musique să fi avut vreodată vreo treabă cu hentai-urile, dar poate mă înșel eu în privința asta. thinking
Oricum, era așa fain pe aici în 2013, t/a-ul era mereu plin cu întrebări, era o comunitate din care mulți voiau să facă parte, mulți chiar erau prieteni între ei, acum în momentul de față pe aici sunt în mare parte numai copilași plictisiți. sad
Oricum, eu te țin minte, știu că erai ateu și nazist. laughing

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti user vechi? surprise
Din cate am inteles asta-i cont nou, cine erai inainte? thinking

| DonaldTrump a răspuns (pentru robijam):

Cred ca o confunzi pe Musique cu Exceel.

| LoveSleep a răspuns:

Cică TuDorEL96 a murit.
Și era și gay.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Am auzit că era un băiat bun.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

surprise
Tu esti... tu?! surprise

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mie îmi era dor de el. Si e mort? crying crying

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Te înșeli.

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

Încântat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.
Noroc că sunt eu aici să-ți alin suferința.
Sau s-o curm.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu cred.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Si eu, doar ca sunt inca socat! surprise
De ce ai venit cu alt cont? thinking

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

Păi ăla e suspendat.
Pe veci.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Aaa... acum totul are sens, si de ce Daisuki iti spune Tudi... thinking
Cand ai bacu', man? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Si unde e înmormântat micutul de el? Ma duc sa-i duc flori.
Sa...o curmi? straight face

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

În 2 zile laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

El e peste tot, dar nu-i prea plac florile.
O curm dacă vrei tu.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Si dupa bac pui si tu o intrebare, asa de bucurie, ca vrei sa iei 5-u'? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu tot ii duc flori. Peste tot? E zombi?
Da, sa o vad si pe asta, eu sa-ti dau flori. laughing
Da nu stabilisem ca tu mori primul si eu dupa? Asa ca n-ai ce curma.

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

De fapt, trebuie' să iau 6 în total, să trec.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Când am stabilit asta?
Nu mai mânca flori, că nu-ți fac bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai nu stiu, credeam ca stii tu. Imi e foame si n-am bani ca i-am dat pe flori. Acum da-mi bani.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Da' dupa bac vreau sa pui si tu o intrebare, ok? big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

Poate.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Roagă-mă frumos.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Da' pune si tu una, nu am vazut niciodata pe maretul Sleep sa puna o intrebare, vreau s-o vad si pe asta! big grin

Apropo, daca tu esti Tudorel, Torture( tipu' nou pe care pare ca-l cunosti) cine e? thinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pe veci?
In ceapa lor de admine, la tine zice ca "Utilizator avertizat" si la mine.
http://www.tpu.ro/utilizator/aaydsj
Bulangii.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mieeez666):

Nici n-am facut ceva grav. Mi-am batut joc puțin de cei de la d&s.
Mare scofala

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da' eu crezi c-am facut altceva...ma rog, eu mai mult am injurat, dar asta nu conteaza. laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nici Tudorel nu a plecat.
Airan o bănuiesc ca are un cont care e pe aici, printre noi thinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Io-s Airan. laughing
Sau poate a plecat...de tot.

| Croampa explică (pentru Mieeez666):

Tu esti Airan si Sleep e Tudi? surprise
Sunt singuru' care n-are mai multe conturi? straight face

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Mieeez666):

Ai vrea tu să fi ea laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu, n-as vrea. :))
http://images.rapgenius.com/......1000x1.jpg Sexy, no?

| Mieeez666 a răspuns:

Exceel? Ai uitat? Sunt mandru ca-s mai vechi ca el. Cu o luna si oleaca. :))
Tu acum ti-ai dat seama ca Sleep e Tudorel? Cum ma? Nu ti-ai dat seama dupa raspunsuri? :))
http://assetsro.tpu.ro/......wnload.jpg
Mi-am spart monitorul din cauza lui. :((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala cu loc de dat cu capu a? laughing tu nici pana acum nu ti-ai dat seama ca el e Tudi adica Sleep? Ba baiatule ba. laughing
Wety? De ea îmi e dor.
Îmi mai e dor si de RedFox si de ILoveSweet si Ashica. Etc...

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

straight face
Serios? straight face
De unde sa stiu?! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ow sal lume cf
Îh și nu-s prietena nimănui

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Wety! love struck
Mi-a fost dor de tine, de ce nu ai mai intrat? sad

| vaporwave a răspuns:

Nu-i cunosc, deci nu-mi pasa
totul e atat de simplu pentru mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru vaporwave):

Vaporaș mama tu esti Airan? Stai sa mă uit la ce himea contului. thinking

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Poate ea e! thinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

*nu mai vad raspunsurile*
Nu ba, nu-s Airan, wtf. :))
Is Mieeez, ala, care o fost suspendat. :))
De fapt, asta-s. http://www.tpu.ro/utilizator/zyvw
Stiu ca mi-am facut un cont de facebook (cu nume si date false, normal) si mi-am facut cont pe site cu ala de facebook, aveam o poza de profil cu un copil. Si-am inceput sa pun chestii d-astea, handicapate, toata lumea crezand ca am maxim 10 ani. :))) (sa te uiti la ultima pagina de la raspunsuri de pe acel cont :)) )
Si dupa m-am gandit "ba, hai sa-i fac totusi sa rada". Mi-am schimbat numele, mi-am schimbat poza, si am incercat.n-am reusit. :))
Dupa mi-o aparut ceva la contul de facebook (ceva cu numele) am completat ce era acolo, si d-atunci imi zice c-o sa se uite peste ce-am zis acolo..cucu. Mi s-o dus pe pește si contul de facebook si asta de TPU. Dupa mi-am facut contul ala, Mieeez, care a fost suspendat, dupa asta, si da, acum uite-ma aici. :))

| Croampa explică (pentru Mieeez666):

Imi aduc aminte ca tu esti Meez si aveai o poza cu un tip( desenat sa zic asa) care tipa! laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

Asta? http://imgur.com/0YtL4xu
O fost Mieeez de la bun inceput, da' am vorbit cu adminele sa-l schimbe si sa puna Meez, sa-mi pun acum numele corect. :))

| Croampa explică (pentru Mieeez666):

Da' stii ce socat am fost sa aud ca Sleep e Tudi? laughing
Stiu ca probabil o sa zici: " da' iti dadeai seama dupa raspunsuri", nu nu-mi dadeam, pe Tudi nu l-am prea vazut raspunzand, stiu doar ca mereu se " certa" cu Daisuki! laughing

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce imi spuneti toti ca as fi tipul ala? Ce naiba, e a treia oara
Ce e aia "himea"

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

Na, eu mi-am dat seama dupa asta (am dat pe ambele profiluri si m-am uitat la raspunsuri, sunt inteligent B| )
De ce socat? laughing