| anamariah a întrebat:

Va pleca mihaela radulescu in montecarlo?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fii sigura! Acolo, divortata, si doar plimbandu-se, are sansa sa se faca "remarcata" de vreun tip mult mai bogat decat Elan, si sa si-l adjudece, iar apoi, sa vina in concediu prin tara, si va da zeci de interviuri la toata lumea, spunand cat de indragostita este, cat de iubita se simte, ca ce bine e sa ai iar un umar pe care sa te sprijini, etc, etc, etc... Si daca va face si o fetita cu ala, sa vezi atunci triumf!

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Din partea mea, sa plece si-n Coreea...
mi se pare cea mai antipatica si nesuferita vedeta a showbizului romanesc. Nu stiu de ce, dar nu pot s-o-nghit.

| JustMeFlory a răspuns:

Nu stiu unde va pleca, cert este ca toate ziarele spun acelasi lucruri.inseamna ca asa este si va pleca. din cate am citit multi colegi de la ea din emisiune se bucura de acest fapt deaorece era o mofturoasa, ei ei trebuia sa o suporte...happy

| giovana a răspuns:

Nu. Va locui probabil in Monaco.

| GreenSky a răspuns:

Si eu am auzit ca pleaca... dar intrebarea mea e:oare il va lua si pe otil dupa ea? sper ca nu...

| mitica_6163 a răspuns:

Cine?

| danut a răspuns:

SA speram ca va pleca o data si nu va mai aparea prin tara asta.