| DomnulFantastic a întrebat:

Vand urmatoarele produse: Chiloti cu suc, sosete cu lanterna, sutien cu wi-fi. lopata automata, Cal de 100 de cai putere!
Cine cumpara?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Popcorncubranza a răspuns:

Vreau chiloti cu gluga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândeam sa-mi fac o prastie, dar nu mă pot decide, sutien sau chiloti, hmmmm... Amândouă produsele sunt elastice. Ce decizie grea... happy : D

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Prezervative cu gloanțe de 9mm(în caz că fata face urât)n-ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Tudosie_Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Eu as vrea chilotii cu suc pentru o prietena laughing

| SugarKoKonut a răspuns:

As dori un sutien cu Wi-fi pentru cateaua mea care nu o am.Sunt dispusa sa platesc 20-25 de lei.

| DomnulFantastic explică (pentru SugarKoKonut):

Ok! suna la numarul 112 happy

| adrymary a răspuns:

Vecinu... laughing)

| Deniiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu.