| Musique a răspuns:

Nu văd ce e în neregulă cu fata din a 2-a poză.De ce o judeci fără să o cunoști?

| AikkoxD a răspuns (pentru Musique):

O cunosc eu, că e în clasă cu mine. Poza-i mai veche, da te asigur că ai scuipa-o între ochi dacă ai şti cum arată acum.

| AikkoxD a răspuns:

Deci te rog să mă ierţi că nu pot face rost de pozele în costum de baie pe care şi le pune la avatar sad

| Frunziix3 a răspuns:

Cred ca m-am indragostit de prima imagine
straight face
Si apropo, hmmm... buchetul de flori, da asta e, buchetul de flori e diferenta!

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Doar locația e diferită.

| LoveToHate a răspuns:

Gura este putin diferita.

| BeastMaster a răspuns:

Culoarea ochilor difera putin, iar prima are trasaturi foarte frumoase in comparatie cu a doua...

| HolyPotato a răspuns:

DA! CUM AI PUTEA SA NU VEZI ASA CEVA? Ranesti biata creatura! Nu vezi ce gura frumoasa are? Si acei ochi patrunzatori! Thomne...chiori mai sunteti oamneni buni laughing

| Xtadelo a răspuns:

Ce rau esti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima e diferita de a doua, n-ai vazut ca a doua are bluza mov?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranţă asta-i cea mai ok întrebare dintre cele postate recent la T/A.
Şi nu. Nu prea văd diferenţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vă plac fetele care își rod fățăul de perete ca varul să le acopere bine coșurile, și își mai ratează râtul cu câțiva metri de roz?
Nu e miss frumusețe, dar nici muma pădurii.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Da. In prima poza zambeste.

Răspuns utilizator avertizat
| Elsiane a răspuns:

Să ghicesc. Tu ești aia din prima poză laughing? Păi. Nu este nici o diferență. Poate buchetul de flori.

| FlippyFlippy a răspuns:

Tu vrei sa fac cu inima?laughing

| FlippyFlippy a răspuns:

Si nu vad dif, lefet de urate laughing doar putin. gura, PS. putinn

| AnimeLife123 a răspuns:

Normal ca sunt diferente..muulte

| mikhi222 a răspuns:

Nuuu nu e nici macar una Sunt Identice pozele tongue