| anonim_4396 a întrebat:

Vin doi dintre pisulicii mei la mine si "miau, miau". Eu mancam pufuleți. Le dau doi pufuleti, unul mănâncă altul nu. Ala care mănâncă (Tomoe) ii da un croseu de dreapta celui care venea spre el (Kokkuri) si maraie(Tomoe si Kokkuri sunt gay, i-am prins lingandu-se pe bot, unul pe altul. Uta e lesbianu. "Al naiba maț, cel mai mic si cel mai jegos"laughing dupa vine iar Tomoe la mine "Miau, miau" se da pe lângă mine iar eu zic " Al naiba tu, acum esti pisulici blând, iti dau pufuletele si faci p'al naiba". Ce dragalasi sunt pisicii. love struck
Ce-mi place câteodată sa-mi bat joc de ei. La voi cum fac animalutele? daca aveti.

29 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

De unde numele astea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Din anime-uri laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram sigură laughing
Eu am 2 hamsterei love struck

| SergiuBoss11 a răspuns:

De ce iti bati joc de ei, daisuki? crezi ca daca le bagi obiecte straine in fundulet si ii fortezi sa intretina relatii sexuale unul cu altul te vor iubi mai mult? NU! ti-ai luat pisici ca sa iti satisfaci dorintele bolnave, nu pot sa credsad!

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Ce am facut mă? laughing

| LePotato a răspuns:

Am avut candva un dinozaur.
Nici macar un sunet nu scotea, cred ca era orb.

| syd2 a răspuns:

Foarte mult YAOI

| Croampa a răspuns:

Eu ti-as omorî mâțele alea.

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Da ai face asta, l-as sechestra pe Slendu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce nume laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce...sunt nume de vulpi din anime-uri. Kokkuri-san si Tomoe-kun iar Uta-chan e nume de ghoul(demon puternic cel mai dragalut love struck )

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma intreb cum se pronunta laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai, cum se scrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce nume le-ai dat e si normal sa devina gay. Oricum, pisicile sunt cele mai perverse si lingusitoare animale de pe planeta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cum sunt perverse? :]]

| L1feDRAIN a răspuns:

Cateaua mea mica in loc sa m-a linga, m-a musca la degete. (cred ca ii era foame...)

Dar vreau pisica!

| CristinaSNC a răspuns:

Nu imi plac pisicii, am o catelusa love struck

| PsihopatX3 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Şi eu tot o cățeluşă am, nu îi dau apă nici mâncare şi o țin închisă, ce dragă mi-e.

| CristinaSNC a răspuns (pentru PsihopatX3):

Observ, o iubesti enorm.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Daca îti spun ce fac cu iubita mea o să mă idolatrizezi.

| CristinaSNC a răspuns (pentru PsihopatX3):

M-ai facut curiosa laughing) ia zi! laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Dacă ți-aş spune apoi ar trebui să te ucid... nu mi-e ascuțită lama.

| CristinaSNC a răspuns (pentru PsihopatX3):

Binee tu, rauleee laughing

| DonaldTrump a răspuns:

Uta are par misto.

Eu imi las leii flamanzi si ma joc cu ei dandu-le in cusca cate un omulet, sa se joace cu el puppy dog eyes.

| nlko a răspuns:

Kokkuri?! laughing Cel mai ciudat nume pe care l-am auzit... Ma rog, eu am avut o pisica pe care o cheama Daisy happy.

| anonim_4396 explică (pentru nlko):

Daisy? Pe bune mă... laughing

| nlko a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| DarkRevenge a răspuns:

Am un pisic mic ca ceilalti 8 i-au otravit vecinii.Am 2 cateluse si..cand le dau drumu pe afara fac ca disperatele laughing se urca pe mine, ling papucii, se urca in brate.De multe ori o bag pe bunica in fata ca sa vina numai la ea, dar nooo, au sarit pana la mine, sau eventual au mers pana in partea cealalta a bancii sa ma linga.Meh,ce sa le fac sunt asa de adorabile :X