| KiryuZero a întrebat:

Voi ce faceti cand va simtiti trist? eu cant

29 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Cand sunt trista incep sa cant. apoi observ ca am o voce mai groaznica decat motivul tristetii mele(de pe 9GAG)

| Pralină a răspuns:

Ies pe balcon in chiloti si cant"Vine vine primavaraaaa..."

| Musique a răspuns (pentru Pralină):

Se asterne-n toata tara
Floricele pe campii
Hai sa le adunam copiii!

*mersii de idee*

| Pralină a răspuns (pentru Musique):

Cu placinte.^^
De fapt e asa:
"Vine vine primavaraaaa...
Se imbata toata tara,
F**cii zboara pe campii
Hai sa-i epilam copii."

| Musique a răspuns (pentru Pralină):

Eu stiu varianta mai putin vulgara, nu ca cea oe care o cunosti tu, nu ar fi buna.

| Pralină a răspuns (pentru Musique):

Exista multe variante... Dupa a5a auzita nici nu m-am mai straduit sa le retin -_-

| Musique a răspuns (pentru Pralină):

Cine o mai face?

| Pralină a răspuns (pentru Musique):

Cine apuca.

| PotcaPădurii a răspuns:

Si eu cant iar apoi realizez ca vocea mea e mult mai nasoala decat cauza tristetii. Daca nu, ma amuz cu pritenii:
calarim unicorni cu doua coarne
clonam clonele unor clone ale unei rosii deshidratate
torturam gaini si incercam sa le facem sa zboare
traumatizam persoane
facem o expeditie de jumatate de ora pe soare
Vorbim la telefon cu Chuck Norris
Stam la un pahar de apa transformata in vin cu Iisus
vorbim intr-o limba satanica
etc

| MyObsession a răspuns:

Ascult muzică.
Mă enervez aşa de tare încât adorm.
Nu plâng, doar după ce mă trezesc şi realizez că iar m-am enervat.
Stau în dulap şi mă calmez.
Stau întinsă în pat şi mă odihnesc.

| RockaruL a răspuns:

Eu laba.

| CastraveteMurat a răspuns:

-->Ma bag in dulap si incep sa tip rolling on the floor. Daca tip prea tare se alarmeaza vecinii si vin sa vada ce s-a intamplat.Eu le zic ca aud ei prost, nu e din apartamentul nostru sau ca au fost niste fantome in vizita. Asta se intampla rar ca eu am invatat sa tip silentios.
-->Ascult muzica lenta dar totusi țopăi prin camera.
-->Ma gandesc de ce sa fiu trista cand sunt atatea lucruri frumoase in viata.
-->In cel mai rau caz plang laughing.
-->Sau imi gasesc alinarea in bratele ursuletului de plus rolling on the floor.

| carminaburana43 a răspuns:

Ascult piese vesele si trmit prietenilor peisele respective dar bineinteles prima data pling una buna si pe urma iau remedii.A doua e caci caut o comedie la care sa ma uit, a treia sa citesc trvia/amuzante aici pe TPU pot spune ca in decursul timpului am citit multe lucruri la care am ris copios.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Intru pe TPU

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele...

| Holocaust a răspuns:

Ascult muzică.
Sunt melodii în care mă regăsesc, şi mă simt mult mai bine.

| Gandăr a răspuns:

Eu încerc să uit şi fac 3 lucruri (la alegere) :

1. Pornesc karaoke şi cânt.
2. Mă prefac (,) că sunt sunt la "Dansez pentru tine"
3.Fac playback. -_-

| Popcorncubranza a răspuns:

Eu nici sa cant nu pot ca doarme familia sad

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Daca mai cant.ma arunc de la ultimu etaj

| diaηα a răspuns:

Eu ma enervez
Si dupa incep sa plang dce sunt nervoasa o.o
Dupa dau muzica la maxim si ma linistesc putin day dreaming
Dupa vine vecina si bate ca o disperata in usa sa dau mai incet iar eu zic ca mi s-au blocat boxele
Si dupa vreo juma de ora, boxele se inchid ca prin minune
*ingeri*
Interesant, nu?!

| ViseDestrămate a răspuns:

Zbor cu spumă de ras în pantaloni.

| DreamAutopsy a răspuns:

Mă duc și fac o pițipoancă să plângă, mereu mă înveselește.

| Mindreader13 a răspuns:

Ascult melodii lente și eventual plâng. dar apoi intru pe T/A și uit de toată tristețea laughing

| MyObsession a răspuns (pentru Mindreader13):

Intri pe T/A şi dispare toată tristeţea?
Eu mai mult plâng când văd unele întrebări.

| Mindreader13 a răspuns (pentru MyObsession):

Eu râd de prostia unora. și râd la întrebările amuzante. mai ales râd la răspunsuri. ce să mai, râd continuu pe T/A

| amage a răspuns:

Ma pun in fata oglinzii si incep sa injur -_-'...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananc ceva bun si uit imediat happy

| Wladutz a răspuns:

Ma duc pe trecerea de pietoni, ma pun jos in cur in mijlocul trecerii si cant Santa Lucia.

| DolsePapusik a răspuns:

Pai si eu cant! Dar depinde de situatie une ori plang vreo 5 minute. Apoi ma enervez pe o prietena...mai sparg lucrurile din casa mai mult rup paginile din caiete funda laughing

| DolsePapusik a răspuns:

Pai si eu cant! Dar depinde de situatie une ori plang vreo 5 minute. Apoi ma enervez pe o prietena...mai sparg lucrurile din casa mai mult rup paginile din caiete funda laughing))))))