| Speed99 a întrebat:

Voi cum ati aflat de TPU?
Eu de exemplu am cautat pe google nu mai tin minte exact ce si am vazut un rezultat cu intrebarea pe care am pus-o eu, am dat click pe ea, iar intrebarea aia era pusa pe TPU, si asa am aflat de site-ul asta.
*sfarsit*

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-ți spun cum.O să afli și tu după.

| Furculingură a răspuns:

Nu mai ştiu, s-a întâmplat de mult. Oricum, prin intermediul altor utilizatori...

| єχcєєℓ a răspuns:

Am crezut că o să găsesc modul *Yes Claude*la SA și din întâmplare erau mai multe întrebări de genul ăstalaughing
Sfârșit.

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

rolling on the floor Frate tu ai ceva cu secventa aia din joc laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

De fapt îmi place mai mult șcena de la Tony the parrotlaughing
I never fucked anyone buy I never it coming(cam atât îmi mai aduc aminte)

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

Mie imi place secventa aia cand, e pe cale sa moara, Polaski (parca asa se numea) zice :
"-Cj!
-What?
-I can *** you sister?"

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Pulaski și zicea de fapt:
Can I fuc.k you sister?
Și Cj zice:Aaa screw youlaughing
Știu asta pentru că am terminat SA de 3 orilaughing

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

Eu de doua ori, si de fiecare data cand l-am terminat am avut aceeasi senzatie gen. : "off, s-a terminat" laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De pe Facebook. Am văzut paginile alea cu întrebări strupide de pe TPU şi mi-au plăcut. De atunci tot sper ca o întrebare sau un răspuns de al meu să ajungă acolo.
Bine, ştiam de el dinainte, când căutam chestii pe google şi îmi dădea întrebări, sau de la prieteni, sau multe altele.

| αɴι28 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Si o intrebare de-a mea a ajuns acolo smug

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Esti vedeta.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru αɴι28):

A mea nu. Trebuie să mă gândesc la ceva tot mai tâmpit laughing

| ww2Totenkopf a răspuns:

Eu am avut nevoie de niste numere de telefon pentru farse si astfel je o ajuns sa aiba cont pe TPU.

| αɴι28 a răspuns:

Eu aproape in acelasi fel, doar ca...

cautam informatii despremun joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la fel mi s-a intamplat si mie. Ani are dreptate. Suntem gemeni.

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel la fel sunteti, cumnatica smug laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

rolling on the floor