| Dumnezău a întrebat:

Voi, daca ati avea in fata un hipster, cum ati reactiona? Considerati ca hipsterul evoluat, ce isi neaga conditia, si o face mai gretoasa, si hipsterii in general, merita sa le umpli frigiderul, la cat sunt de penibili? Puneti si niste poze cu hipsteri evoluati sau nu, daca apucati, sa mai si radem.

24 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Io-s hipsterul, si-ti spun cu certitudine ca nu exista un hipster mai mare decat hipsterul ce posteaza in propriul blog cugete straine de propria-i persoana. Nu incit la zazanie, incit la adevar, incit la starpirea oricarei urme de falsitate; militez pentru starpirea hipsterilor. Bai, dumnezeu, merita sa le umpli frigiderul daca sunt de parte masculina; daca nu, le umpli...altceva. Apropo, cati dintre voi aveti ochiul format?rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci reclama la blog?

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Nu, fac reclama la batoane de ciocolata, tu ce crezi ca fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Vreau ciocolata 8-). Imi dai si mie ciocolata?

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Cu mare placere. Da' vezi sa nu te murdaresti pe la bot:
http://www.randomfunnypictures.org/funny-pictures-27450

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ma, am zis ciocolata, nu m... Esti nesimtit laughing.

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Acolo e un madular, din 4. 5 kilograme de ciocolata.Ciocolata ai cerut, nu ai zis si in ce forma, si eu m-am conformat.Acum,chiar daca e post, indoapa-te. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu mă îndop cu mădulare din astea, doar îmi place să le bag în mine. De fapt, de mădularul lui Teo îmi place cel mai mult, dacă îmi găseşti aşa ceva...

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Nimfomana mai esti, de la o varsta frageda. Da' chiar, ce ai zice sa iti faci un tort in forma de madular? N-am, dar am altceva pentru tine, ti-ar placea, cred: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0, i:71&tx=81&ty=95

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Sunt nimfomana doar in privinta lui BenBurnleyTheo. Vreau sa ma joc cu chestia lui pana lesina sau intra in spital de durere. love struck
Cat despre sacul de ***, nu ma ajuta, ca *** sunt moarte, eu vreau ceva carnita vie si fibroasa. love struck

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Nu exista nimfomanie selectiva, deci esti nevoita sa-ti dai arama pe fata.Cumpara-i niste Cialis(gasesti o cutie cu 20 de pastile la vreo 30 de euro) si poti sa te joci cu el cat vrei, ca nu pica, ii ramane teapana ca un par, chiar si 20 de ore, daca ii dai cinci pastile.Cialis tine mult mai mult ca Viagra; asta, ca sa stii si tu, poate chiar esti nimfomana si trebuie sa ii tii in priza pa oameni. N-ai folosi vibrator sau un cutit elvetian pentru satisfacere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Eu nu mă masturbez, deci pică faza cu vibratorul. Şi mersi de sfat.
A propos, şi sfatul tău pică. TEO ARE IUBITĂ! crying m-am certat cu el în privat, m-a luat la mişto, apoi m-a lăsat să am ultimul cuvânt! Mi-a lăsat un mesaj de m-a făcut să plâng la propriu.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce-ai mai facut de te-au bagat la racoare?

| JelliReloaded a răspuns (pentru IMC90):

Injuraturi la adresa altor utilizatori, cica. Am scris ceva nasol de Erotique.

| Dumnezău explică (pentru JelliReloaded):

Http://www.quickmeme.com/meme/35wxds/

Se potriveste manusa situatiei.Esti penibilasi slaba daca plangi din atata tot, si, oarecum, ti-o meriti.Stii ce se intampla cand te tii de cineva, de parca ai fi o prelungire, dpdv sentimental, chiar daca prezenta ta e un surplus si redundanta? Ce-ai patit tu, da' exact ce-ai patit tu! Si, ca sfat universal valabil...stii ce trebuie facut cand te tii de cineva mai mult de 2 luni(si atat e mult, ca pierzi inutil destul timp) si nu se intampla nimic? Cum zice si intr-o melodie: "Ba, o arzi cu asta de 20 de ani, si nu se intampla nimic, ar trebui s-o dai in pu.la mea."Cam asa si la tine, doar ca adaptat.Si te-ai comportat imatur, mai mult ca sigur. N-aveai cum sa scapi de un moment de genul, vad ca n-ai mai putut nici sa-l amani.Altadata,esti cu lectia pregatita, sper, ca altfel ai s-ajungi la 25 de ani o misandra frustrata, dezamagita si depresiva.

| JelliReloaded a răspuns (pentru Dumnezău):

Ai dreptate, dar auzi, am să te întreb altceva: cum de ai renunţat la mine? Văd că nu îmi mai urmăreşti răspunsurile şi ai devenit din ce în ce mai rece cu mine. Ce s-a întâmplat?

| justitiarul a răspuns (pentru JelliReloaded):

Uite Jelli un mic cadou de la Justi pentru tine. Sa nu fii supi ca ai fost suspendata:
http://www.youtube.com/watch?v=-eKKuKFbROw

| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

E stupidă reclama. Stupidă rău.

| Dumnezău explică (pentru anonim_4396):

Exista o reclama mult mai stupida.Si infama, as putea-o numi:
http://www.youtube.com/watch?v=zNGWRFe2ybM

Penale ar mai fi si reclamele de la Cosmopolitan sau Lidl.

| Dumnezău explică (pentru JelliReloaded):

E o chestie importanta pentru mine, stii, ii zice timp, si eu nu prea am destul.Nu inteleg cum zici ca "am renuntat la tine", doar pentru ca trebuie sa imi aranjez altfel prioritatile.Rece sunt in general, daca n-ai observat pana acum.Si oricum, n-am timp de urmarit raspunsuri, am vreo 40 de reply-uri la care n-am raspuns, conflicte(pe vreo 4 fronturi, ma bat in doctrine cu lolosaurus) si altele, nu mai raspund asa des, daca ai observat, deci nu poti zice ca m-am distantat de tine.