| anonim_4396 a întrebat:

Voi stiti de ce se scutura gaina dupa ce o calca cocosul? si de ce canta cocosul dupa ce calca gaina?

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Sa-i intre fericirea-n oase.

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sunt fericiti amandoilaughing

| Barajag a răspuns:

Pt alexx:eu stiulaughing

| elena a răspuns:

1. Nasol, inainte cu o ora o calcase un tanc si gaina a zis:"Asa cocos mai zic si eu!"
2. Eu stiu ca dupa ce cocosul calca gaina, fumeaza!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gaina se scutura de bucurie.
Cocosul se lauda.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Brobabil gaina se scutura pentru ca cocosul i-a deranjat penele si ea vrea sa fie curata si ingrisita, iar cocosul incepe sa cante pentru ca este mandru de fapta lui.big grinhappy

| Shery a răspuns:

Gaina se scutura ca nu i-a placut, iar pe cocos oricum nu-l pasa laughing

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Pai, fiindca si la gaini e la fel ca la oameni: femeia se aranjeaza sa nu se prinda lumea iar barbatul se lauda... big grin

| alexxx_3182 a răspuns:

Da stii de ce face iepurele sex cu ochii inkisi?

| cici_6785 a răspuns:

Gaina se scutura ca sa se aranjeze sa nu-si dea seama barbatul ca a fost la altul, iar cocosul striga: "Urmatoarea!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu isi de-a seama celalalt ca la inselatlaughing
Cantecul cocosului e un semine pentru ceilalti ca a mai ars unalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaina se scutura fiindca isi ridica chiloteii. iar cocosul striga. de ce oare toti lucra in vagin. numai eu in anus?

| withoutme a răspuns:

Ptr k e mandru si fericit k a reusit,...canta ptr victorie,..

| withoutme a răspuns:

Ptr k e mandru si fericit k a reusit, ...canta pentru victorie,.