cami
| cami a întrebat:

Vrea sa rad! cel mai tare banc pe care-l stiti este...

Răspuns Câştigător
| gabriellas a răspuns:

Prietenia intre femei:
O femeie nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotului ca a dormit la o prietena. Ca sa verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu stia nimic despre cele intamplate.
Prietenia intre barbati:
Un barbat nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotiei ca a dormit la un prieten. Ca sa verifice, ea a sunat la cei mai buni 10 prieteni ai sotului. Opt dintre ei au confirmat ca a dormit la ei, doi au explicat ca el inca este acolo.
***
Fetele din ziua de azi invata in liceu doar doua litere si doua cifre: A4 si X5, iar incepand cu facultatea invata inca doua cifre si o litera:Q7 si X6.
Din cauza crizei financiare, incepand cu anul universitar 2009-2010, se va schimba programa facultatii si se vor invata alte patru litere: RATB!
***
Calcul pentru marire de salariu:

Dupa multi ani de serviciu, un om realizeaza ca nu a fost promovat, nu a fost transferat, nu i s-a marit salariul, nu i s-au dat prime si ca compania nu face nimic în acest sens. Deci omul s-a decis ca intr-o dimineata, sa mearga la managerul direct, iar dupa schimbul de amabilitati, a inceput sa-i mentioneze sefului, observatiile sale.
SEFUL, uitandu-se la el, a ras si l-a rugat sa ia loc spunand:
- Prietene, dar tu nu ai lucrat in compania asta nici macar o zi!
Omul a fost surprins sa auda aceasta dar seful a continuat sa explice:
- Cate zile sunt intr-un an?
- 365 zile iar o data la 4 ani sunt 366 zile.
- Cate ore are 1 zi?
- 24 ore.
- Cate ore muncesti pe zi?
- 8 ore/zi (de la ora 8.00 la 16.00).
- Asa, deci cat la % dintr-o zi muncesti?
Angajatul face calculele si zice:
- 8 ore/24ore = 1/3 dintr-o zi (adica 33, 3%).
- Foarte bine, deci cat reprezinta 1/3 dintr-un an?
- 122 (1/3 x 366 zile=122 zile)
- Vii la Lucru in week-enduri?
- Nu dle.
- Cate zile de week-end sunt intr-un an?
- 52 Sambete si 52 Duminici, in total 104 zile week-end.
- Merci. Daca eliminam din cele 122 zile cele 104 zile week-end, cate zile raman?
- 18 zile.
- OK! De obicei, in fiecare an ai circa 3 saptamani de Concediu de Odihna. Acum, elimina cele 15 zile din cele 18 zile ramase. Cate zile mai raman?
- 3 zile.
- Lucrezi de Anul Nou, Paste si Craciun?
- Nu, domnule.
- Bun. Elimina cele 3 zile de Sarbatoare din zilele ramase. Cate zile mai raman?
- Niciuna dle.
- Pai... Ce mai doresti?
- Am inteles dle. Va multumesc dle. pentru toti banii care mi-i oferiti. Imi pare rau, ca am incercat sa fur de la companie!
***
E greu sa lucrezi la call-center. Conversatii care s-au intamplat cu adevarat intre operatorii de call centre si clientii lor.

Client: "Sun de doua zile la 0700 2300 si nu pot prinde deloc. Ma puteti ajuta?
Operator: "De unde aveti acel numar, domnule?".
Client: "Era pe usa companiei"
Operator: "Domnule, acela este programul nostru"

*
Client: "Asigurarea europeana a masinii acopera defectiunile daca calatoresc in Australia?"
Operator: "Numele asigurarii nu va spune nimic?"

*
Client (intreband despre cerintele legale daca calatoresti in Franta): Daca imi inregistrez masina in Franta, trebuie sa imi schimb volanul pe partea cealalta a masinii?"

*
Client: "As dori numarul Argoed Fish Bar din Cardiff, va rog"
Operator: "Imi pare rau, dar nu exista acest bar. Mi l-ati dictat corect?"
Client: "Pai, inainte se numea Bargoed Fish Bar insa a cazut 'B' de pe sigla barului"

*
Un cleint respira extrem de greu in timp ce vorbea cu operatorul asa ca acesta l-a intrebat ingrijorat daca se simte bine. Omul a raspuns: "Nu am pix la mine asa ca suflu pe geamul cabinei telefonice ca sa pot scrie numarul pe el.

*
Operator: "In partea dreapta a ecranului, jos, vedeti butanul pe care scrie 'OK'?"
Client: "Wow. Cum puteti sa-mi vedeti ecranul de acolo?"

*
Aceasta este o converstatie adeverata care s-a petrecut la linia de ajutor a Word Perfect. Operatorul a fost concediat dupa aceasta discutie insa nimeni nu-l poate invinui.

Operator: "Ridge Hall, asistenta cu clientul; cu ce va pot ajuta?"
Client: "Da, pai, am probleme cu WordPerfect."
Operator: "Ce fel de probleme?"
Client: "Pai, in timp ce scriam, dintr-o data mi-au fugit cuvintele"
Operator: "Au fugit?"
Client: "Dau, au disparut"
Operator: "Acum ce va apare pe ecran?"
Client: "Nimic"
Operator: "Nimic?"
Client: "Este gol; nu accepta nimic din ce scriu"
Operator: "Mai sunteti pe WordPerfect, sau ati iesit din program?"
Client: "Cum sa-mi dau seama?"
Operator: "Vedeti fereastra programului pe ecran?"
Client: "Ce-i aia fereastra?"
Operator: "Nu conteaza. Puteti sa miscati cursoul pe ecran?"
Client: "Pai nu exista niciun cursor: V-am zis, nu accepta nimic din ce tastez"
Operator: "Monitorul are un beculet care sa va indice daca e deschis?"
Client: "Ce e aia monitor?"
Operator: "Este chestia aia cu ecran care arata ca un televizor pe care va arate ce scrieti. Are jos o lumina micuta care sa va arate daca este deschis?"
Client: "Nu stiu"
Operator: "Atunci, uitati-va in spatele monitorului si vedeti unde duce cablul de alimentare. Il puteti vedea?"
Client: "Da, da, cred ca da"
Operator: "Perfect. Urmariti cablul si vedeti daca este in priza"
Client: "Da, este"
Operator: "Cand erati in spatele monitorului, ati vazut ca acolo erau doua cabluri in spate, nu doar unu?"
Client: "Nu"
Operator: "Pai, sunt doua. Va rof sa va uitati din nou in spate si sa gasiti cel de-al doilea cablu"
Client: "L-am gasit"
Operator: "Urmati-l si vedeti daca capatul celalalt este introdus corect in spatele computerului"
Client: "Nu ajung"
Operator: "Bine. Dar macar puteti vedea daca este introdus bine?"
Client: "Nu"
Operator: "Chiar daca incercati sa va aplecati mai mult tot nu vedeti?"
Client: "Nu vad nu pentru ca nu ajung la el ci pentru ca e intuneric"
Operator: "Intuneric?"
Client: "Da, lumina din birou e stinsa si singura lumina pe care o am vine de pe ferestra dar nu e de ajuns"
Operator: "Pai, va rog sa deschideti lumina pentru cateva minute"
Client: "Nu pot"
Operator: "Nu puteti? De ce?"
Client: "Pentru ca e pana de curent"
Operator: "Pana... pana de curent?!?! Aha, mda, bine, am inteles acum care e problema. Mai aveti cutia in care a venit computerul si manualele de functionare?"
Client: "Da, le tin in dulap"
Operator: "Foarte bine. Luati-le, scoate computerul din priza, impachetati-l in cutie asa cum era cuand l-ati cumparat. Apoi duceti-l la magazinul de unde l-ati luat"
Client: "Chiar? Este chiar atat de grav?"
Operator: "Da, ma tem ca da"
Client: "Bine, atunci. Ce sa le spun?"
Operator: "Spuneti-le ca sunteti al dracului de tampit pentru a avea un computer!"

433 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Intr-o seara Maria il roaga pe Ion sa mulga el vaca. Acesta accepta. Dar vaca nu-l prea cunostea si tot dadea cu picioarele din spate si-i varsa laptele. Ion o leaga cu funia de un picior, vaca dadea cu celalalt. Si cum alta funie nu avea, isi scoate cureaua de la pantaloni si o leaga si de celalat picior din spate.
Si pentru ca Ion nu mai venea odata cu laptele, Maria vine in grajd si-l vede pe Ion in spatele vacii cu pantalonii cazuti si injurand de ce nu sta vaca:
- Ce faci Ioane?
- Apai f** vaca, tu Marie, ca daca-ti spun ca vreau s-o mulg nu ma crezi.

| andreutz a răspuns:

Vine Gigel acasa cu nota 2 la educatia fizica trecuta in carnetul de note.
Tac’su: - Gigel, cum dracu tu baiat sportiv, care si acasa faci sport si te ridici la bara, ai 2 la educatia fizica?
Gigel: - Profu’ de educatie fizica zice "Gigele ridica un picior". Eu ridic un picior… Dupa aia zice "Gigele ridica-l si pe celalalt…" Si eu i-am zis "Pai crezi ca pot sa stau in p#%a?". Si mi-a pus 2.
Tacsu: - Bravo Gigele, bine ai facut!
A doua zi vine Gigel acasa cu nota 2 la literatura.
Tacsu: - Gigele, cum ma tu baiat destept, care citesti toata ziua ai luat 2 la literatura?
Gigel: - Profu de literatura ne-a pus sa compunem cate o poezie si eu am compus-o p’asta: Ce sa fie, ce sa fie/ Un om mort cu p#%a vie/ Sa fereasca sfanta soarta/ D’unul viu, cu p#%a moarta.
Tac’su: - Bravo Gigele, chiar e misto!
A treia zi Gigel ajunge acasa de la scoala si ii spune tatalui:
- Am luat 2 la matematica azi ….
- Ce s-a intamplat?
- Pai m-a intrebat profesorul "Cat fac 3 x 2?" si eu am spus "6″
- Pai. e corect.
- Stiu, dupa care m-a intrebat "Cat fac 2 x 3?"
- Si care p#%a mea e diferenta?
- Asta am spus si eu si mi-a dat 2.
A 4-a zi Gigel ii zice lui tac’su ca l-a exmatriculat din scoala.
- Pai de ce?
- M-au chemat in cancelarie, intru eu acolo si cand ma uit: profu de educatie fizica, profu de literatura, profu de matematica si profu de geografie…
- Pai, ce p#%a mea cauta profu de geografie acolo?
- Asta i-am intrebat si eu!

mlm
| mlm a răspuns:

Je m'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu'
Mon amie sarise gardu'
Il tombeau dans la urzici
Sur son cur numai basici!

| remus a răspuns:

Fapt real care l-am trait si de cite ori imi aduc aminte nu ma pot abtine de la ris, vrei sa-l aflii?

| cotzobel a răspuns:

Un student pica la examenul de matematica. - Domnule profesor, daca va pun o intrebare logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota? - Da, sigur! - Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp? Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul. - Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul. - Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic!

| Zoombe3 a răspuns:

De unde avea Stefan cel Mare cizmele?

- De la genunchi in jos rolling on the floor)

Maria ii facea sex oral lui Ion
Maria: Ioane ma inec, Ioane ma inec
Ion: Calca apa.

| Zoombe3 a răspuns:

Ion cu Maria noaptea in pat... Ion se scuza sa mearga pana afara, cand se intoarce, pantalonii uzi.
Maria: Ce-i ma Ioane ploua afara?
Ion: Nu, bate vantul.
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

De ce varsa o blonda paharul cu apa pe tastatura?
Ca sa navigheze pe internet laughing

| hugin a răspuns:

Un taran american si unul roman se intalnesc la un moment dat. Romanul il intreaba pe american:
- Mai, tarane american, fermierule, spune-mi si mie cat pamant ai acolo la tine?
- Mai tarane roman, spune americanul, eu ma urc dimineata in masina si tot merg, si merg, si merg pana seara. Si tot pe pamantul meu raman. No atata pamant am eu in America.
Taranul roman ramane gura-casca, face o pauza prelunga de gandire, dupa care spune:
- Apoi ma, masina de aia am avut si eu.

| white_2190 a răspuns:

Unu evadeaza de la inchisoare. Intra intr-o casa si da peste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, si o saruta pe gat, apoi se ridica si merge la toaleta.
Barbatul ii spune femeii: "Uita-te la infractor! a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. Daca vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el! e periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea! Te iubesc!"
Femeia: "Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. Mi-a spus ca e homosexual si crede ca esti dragut, apoi m-a intrebat daca avem vaselina in casa. Eu i-am spus ca este in baie. Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc!"

| white_2190 a răspuns:

Abdul este indragostit de o femeie. Dar aceasta nu prea ii placea de el ca ii caum urat, dar ii placea ca are bani! Intr-o zi Abdul ii zice : Abdul iubeste, Abdul vrea casatoreste!
Romanca ii zice : Daca vrei sa te casatoreti cu mine imi indeplinesti 3 dorinte! Nevrand sa se casatoreasca cu el ii zice: adu-mi cel mai mare diamant din lume!
Sta Abdul 2 zile dupa care vine la ea cu ditamai diamantul. Abdul iubeste, Abdul adus diamant!
Uimita femeie ii zice : Vreau sa imi cumperi cel mai mare iacht din lume si sa ma plimbi noaptea cu el!
Dupa o saptamana, vine Abdul cu cel mai mare iacht si o plimba nopatea!
Romanca, ii spune ultima pedeapsa : vreau sa ai penisul de 30 de cm daca vrei sa ne casatorim!
Sta Abdul, se gandeste si ii spune :
Abdul iubeste, Abdul mai taie!

| Delia 75 a răspuns:

Patru unguri si 4 romani pleaca cu trenul de la Cluj la Bucuresti. In gara, ungurii isi iau fiecare bilet, romanii isi iau toti un singur bilet. In tren, cand vine nasu`, ungurii dau biletele, iar romanii se ascund in WC. Bate nasu in usa WC-ului, iese o mana cu biletul, il composteaza nasu' si pleaca.
La intoarcere, ungurii iau un singur bilet, romanii nici unul. In tren vine nasu`, ungurii se ascund in WC; se aude un ciocanit in usa, iese o mana cu biletul, "nasu`" ia biletul dupa care se aude o voce :
- Hai baieti, c-am facut rost de bilet...

| perla a răspuns:

Banc -banc -banc-baba sta pe tanc si tancul pe sura.../da la doru octavian dumitru pe you tube...si razi de te prapadesti! santem prea amarati sa ne mai aducem aminte de asa ceva! cu burta goala nu ne mai vine sa radem! doar cand mai bagam mana in buzunar si-l intorci pe dos si vezi ca nu e nimic, te mai gandesti. BA cred ca iar mi-a cusut nevasta buzunarul gresit!>>

| Flaviius87 a răspuns:

O tânără stătea pe o bancă în parc, când un individ ce părea boschetar se așază lângă ea și o întreabă:
– Domnișoară, vreți să vă culcați cu mine?!
– Nu!
– Atunci, vă rog să plecați din patul meu!

| nimic pt nimeni a răspuns:

Un naturalist amator studiaza un purice.Il aseaza pe o foaie de hartie si striga: -Sari! Puricele sare.Naturalistul ii taie picioarele, in pune iar pe hartie si striga: -Sari! Puricele nu mai sare! ha ha ….de ce oare? Naturistul noteaza: "Dupa ce i se taie picioarele, puricele nu mai aude"

| iza5bela a răspuns:

Elevul, despre el insusi:
- Intotdeauna are dreptate... chiar daca nu i se da.
- Nu copiaza niciodata... consulta.
- Nu vorbeste... schimba impresii.
- Nu isi distrage atentia... studiaza anatomia mustelor.
- Nu chiuleste... este solicitat in alta parte.
- Nu ramane corigent... este lasat corigent.
- Nu fumeaza... se stimuleaza.
- Nu injura... se descarca.
- Nu insulta profesorii... le aminteste ceea ce sunt.
- Nu citeste reviste in timpul orelor... se informeaza.
- Nu distruge scoala... o redecoreza.
- Nu arunca cu creta... studiaza legea gravitatiei.
- Nu rade in ore... e fericit.

| sym0nyck a răspuns:

Un pitic merge intr-un bar :
- un suc va rog!
... nimic.sare in sus...
-un suc va rog!
... nimc... mai sare o data...
-un suc va rog!
.nimic... suparat piticul se urca pe un scaun si se uita in partea celalta de bar... si ce vede?hee hee
un alt pitic pe cealalta parte:
- fanta sau cola?
-fanta sau cola? :d laughing

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Ibig grine ce nu stiu blondele sa scrie 11?
Rtongueentru ca nu stiu pe care 1 sa-l puna primul.

O blonda intr-un bar:
-O Skol la toata lumea.

| MihaelaStyles a răspuns:

Ora de Religie:
-Bula, cite porunci exista? intreaba profesorul.
-Zece, domnule profesor.
-Si ce se intimpla daca nu respecti una dintre ele?
-Raman noua...

| alextoxic a răspuns:

Gheorghe si maria...

georghe: marieeee hai repede sub plapuma sa iti arat ceva...
maria cum a auzit i s-au 'muiat picioarele.
maria:hai ca vin repede
si i pune maria mana intre picioare la gheorghe.
gheorghe: i mare?
maria pune mana si vede ca i mare...-da din cap da
gheorghe: i tare?
maria pune mana din nou si simte ca erea tare ca betonul.afirma si aceasta intrebare...
gheorghe: i in vână?
maria se bucura cand punea mana si raspunde da
la care gheorghe zice.: NO ASTA CACAT DE OM SANATOSlaughing)rolling on the floor

| amstaff a răspuns:

La un concurs de bagat cel mai mare fruct in fund se duce bruneta:pune pe masa o cireasa. Uite cireasa, nu mai e cireasa.Roscata:uite banana nu mai e banana.BLonda:uite capsunica, nu mai e masa!rolling on the floor

| wolder a răspuns:

Intr-un compartiment de tren calatoresc 4 indivizi: un american, un ardelean, un moldovean si-un bucurestean.
La un moment dat, americanu' scoate un pachet neanceput de Marlboro din buzunar, isi aprinde o tigara si arunca restul pachetului pe geam. Toti ceilalti sar sa-l prinda; cum nu reusesc, incep sa-l certe pe american:
- Pai, bine dom'le arunci bunatate de tigari!
- Eh, zice americanul, la noi tigari dintr-astea sunt pe toate drumurile.
Dupa un timp, ardeleanul scoate din traista o butelca de palinca, trage o dusca sanatoasa si arunca pe geam ce mai ramane in ea. La fel, sar toti ceilalti cu gura pe el:
- Arunci bunatate de bautura pe geam!
- Eh, vine raspunsul, la noi gasesti dintr-asta pe toate drumurile.
Mai trece un timp si bucuresteanu' il apuca pe moldovean de guler si, desi cel din urma se zbate, il arunca pe fereastra.
- NENOROCITULE! striga ceilalti. AI OMORAT OMU'!
- Eh, zice bucuresteanul asezandu-se la loc, dintr-astia sunt pe toate drumurile.

| wolder a răspuns:

Intr-un magazin de lenjerie intima intra o olteanca, o ardeleanca si o moldoveanca.
Olteanca cumpara 7 perechi de chiloti si se duce sa-i plateasca.
Vanzatoarea mirata o intreaba:
- Da ce face-ti dumnevoastra cu 7 perechi de chiloti odata?
- Pai cate o pereche in fiecare zi a saptamanii!
- A... Inteleg!
Vine si ardeleanca cu 5 perechi...
- Dumneavoastra nu folositi tot 7 perechi pe saptamana? intreba curiosa vanzatoarea!
- Pai barbatul meu ma vrea Sambata si Duminica fara...
- A...
Vine si moldoveanca cu 12 perechi.
Vanzatoarea nedumerita intreaba:
- Bine, bine, inteleg pe celelalte, dar dumneavoastra a-ti luat cat ele 2 la un un loc!
- Apoi anul... are 12 luni!

| wolder a răspuns:

Cand cer baietii mana fetelor?
Cand s-au saturat de-a lor.

| RaVuL a răspuns:

Striga Ion catre Marie':Tu Marie hai' sa vez' ce masina mi-am luat Marie:Acum vin Ioane acum vin - Se urca marie' in masina si ion ii prinde capu in geam si merge prin spate si incepe sa o fu*a pe marie iar dupa aia pleaca si ii spune la gheorghe:Ba gheorghe sa vezi ce BMW M7 mi-am luat sa vezi ii cu usi de alea automatice se inchid la buton si sa vezi ce am facut.Am pus-o pe Marie sa mearga in masina si i-am prins capu in geam si am fu***o la care Gheorghe:Mai Ioane bani de masina nu stiu daca oi avea da de usa sigur oi avealaughinglaughing

| cosmin0116 a răspuns:

Era bula la scoala, iar doamna il intreaba ce e penisul, iar el nu stia iar ea i-a zis sa invete pentru maine acet cuvant ce inseamna.Se duce bula acasa.masa:nu stiu, sorsa:nu stiu, tacsu:alege un lucru de pe masa si orice alegi ala e penis la care bula a ales o lamaie, si se duce la scoala si zice:Haidetidoamna sa va aat ce e penisul, iar doamna i-a zis ca ma tarziu ca are treaba iar peste doua ore doamna spuse:
-Hai bula arata ce e penisu"!
La care Bula:
-Doamna, nu mai pot ca la o colega de-a mea eu fost rau si i-am dato so suga.

| Speed99 a răspuns:

1.Razboi cu nemtii. Bula se ascunde într-o fântana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga în fântana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo?
- Mai bine ma duc în padurice...
- Mai bine arunc o grenada...
- Mai bine te duci în padurice! rolling on the floor

2. Bula la scoala. Cum era ziua invatatoarei fiecare dintre copii vine pe rand si ii da un cadou.

Vine Ionescu, fiul brutarului, si ii itinde o cutie. Invatatoarea o ia, o agita putin si zice :

- Sunt franzele nu?

- Da. Raspunde Ionescu.

Vine Stanescu, fiul macelarului, si ii intinde o cutie. invatatoarea o agita usor. miroase cutia si zice:

- Cotlete de porc nu?

- Da. Raspunde Stanescu.

Vine Bula, tatal lui avea un magazin de bauturi alcoolice, si ii intinde o cutie. Invatatoarea agita cutia de 2 ori si observa ca dintr-un colt incepe sa picure. Pune degetul pe cutie apoi il baga in gura si zice :

- E vin alb nu?

- Nu.

Invatatoarea pune iar degetul pe cutie si apoi il baga in gura si zice:

- Hmmm... e sampanie nu?

- Nu. Zice Bula.

- Ma dau batuta. Ce e?

- Un catelus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cuplu decide sa plece in Caraibe. Sotia decide sa vina mai tarziu din cauza serviciului. Cand sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: "Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala....

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am un raspuns pentru Cami. Bravo fato ai primit super bancuri rolling on the floor Deci bravo:X