| melissa_3397 a întrebat:

Vreau pareri :X! :-P Oo... vine sfarsitul lumii in 2012 sau nubatting eyelashes?laughing tongue

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

La noi in Romania sigur nu, ca noi suntem in urma cu cel putin 50 de ani!

20 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Da da sigur.
Asa au mai zis si in 2000 si parca si in 2007 si vad ca traim.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu vine nimic in 2012.Vine 2013 dupa si tot asa.Ideea de sfarsitul lumii in 2012 a fost implementata mai mult pentru entrateiment, nu este niciunde nici o dovada sau ceva palpabil ca in 2012 e gata cu toate. Vorbe, cuvinte, filme, povesti si cam atat, nimic real.Ne vedem in 2013 happy Bafta!

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...stai sa rup petalele unei flori.
Vine, nu vine, vine, nu vine, vine, nu vine si...VINE!

| Libelle a răspuns:

Eu zic ca nu, apai...om trai si om vedealaughing

| xAvrilx a răspuns:

No.In 2000 se zicea ca vom suferi si ca planeta va lua foc. Dar nu s-a intamplan nimic.Au fost multe presimtiri din astea.In plus, de la film s-au inspirat oamenii aceeia, nu invers! Fundita?

| TheToxicNightmare a răspuns:

Nu vinetongue

| Азбука a răspuns:

Da, vine. Marita-te cat mai ai timp, altfel vei muri fata batrana.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu vine...stai linistitawinking

| Shinen a răspuns:

Nuu vinelaughing(parerea mea).

| Oanny a răspuns:

Daca s-a terminat calendarul mayasilor nu pot sa-si cumpere unul?laughing

| aLaLa a răspuns:

Nu vine sfarsitul lumii in 2012, pentru ca foarte putini stiu. La un moment dat s-a facut o eroare de 4 ani.Deci sfarsitul lumii trebuia sa vina in 2008, si s-a intamplat ceva in 2008?

| Catalinna a răspuns:

Mnaaaaaaaaa...nimeni nu stiebig grin

| hrdcore a răspuns:

Parca s-a mai zis odata ca sfarsitul lumii vine in 2002sau2003 nu mai stiu si uite ca inca suntem in viata sau cel putin asa credem noi big grin

| deea4u a răspuns:

Nu dar sti ce o sa se intample? o sa-mi fac eu o frizura nouasmug e la fel de interesant?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca s-a terminat un calendar al maiasilor, trebuie sa ne facem ganduri negre? Nu draguta kiss nu vine, nu apucam noi sfarsitul lumii kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii daca venea sfarsitul lumii in 2012 ce era p`aici nu?laughing
Adica...cum?
Pe 1 ianuarie 2012 POC! Nu mai e nimeni...fix atuncirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu stiu...pe net am vazut ca cica va veni pe 21 dec. apoi acum cum cre altii. cines eu ca sa judec? judecati voibig grinbig grinbig grin

| IlKvK a răspuns:

Sti de la ce vine totul? S-a descoperit ca cineva care traieste in prezent are sange maias. Si s-a descoperit o heroglifa care spune ca in in 2012 o sa...si lipsea o bucata. Oamenii ce sa zica... SFARSITUL LUMII! Tipul, ruda cu maiasii primea mail-uri cu: "Nu vreau sa mor!" si "Ce se va intampa cu noi?" si a inceput sa il cam enerveze. Ce e drept se zice ca Sistemul nostru solar se deplaseaza si el prin galaxie si in decembrie 2012 noi chiar vom fi in mijlocul universului (sau ceva de genul asta) si s-ar putea sa apara o racire globala. Totusi, se pare ca "sfarsitul lumii" are si o parte buna pentru unii. Cum ar fi filmul 2012. Lumea il vizioneaza, e popular, actorii primesc ceva pe asta. Cum ar putea ca oamenii sa nu foloseasca asta pentru bani.
Sper ca te-a ajutat!winking

| DeeaMada a răspuns:

Nu vine

| umbra_7884 a răspuns:

Daca e sa ne luam dupa biblie. se spune ca nici dumnezeu nu stie cand e sfarsitul laughing ce zici de asta laughing2012 normal ca vine sfarsitul ...anului si apoi incepe 2013 si tot asa