| Silver14 a întrebat:

vreau sa aud niste pareri. credeti ca vine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Cred ca sfarsitul lumii este prea mult spus insa la data preconizata sigur se va intampla ceva destul de ciudat.deja se vad semnele: lumea incepe sa o ia razna, au loc revolte din ce in ce mai multe, natura se dezlantuie( cazul cutremurelor aratate astazi la televizor, tsunami care se indreapta nebuneste spre foarte multe tari); incepe sa ma sperie.insa am incredere in Dumnezeu! Numai bine!

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

O sa vina la fel cum a venit si in 2000, cand la fel se agitau niste neica-nimeni care prevesteau si argumentau si transpirau de verva si de elan prezicatoresc. Evenimente, revolte, cutremure, inundatii, molime, etc... au fost permanent prezente in decursul istoriei. Dar trebuie sa castige un ban si mass-media avida de senzatii tari, mai ales ca se gaseste auditoriu din belsug care sa inghita cu polonicul astfel de stiri (mai degraba zvonuri, bazate pe fapte interpretabile in fel si chip). Oricum, daca o fi vreun sfarsit al lumii vreodata nu vom sti dinainte, si n-are decat sa vina, pe mine aici ma gaseste!

| semix a răspuns:

Salut. sa fiu obiectiv. nu vine sfarsitul lumii. bafta big grin

| giuly a răspuns:

Nu stu man, nu m-am hotarat.

| AnonimaPunct a răspuns:

Nu, sunt sigura ca nu va veni... NU!