| anonim_4396 a întrebat:

Vreau raspunsuri amuzante. ce as putea face ca ma plictisesc?laughingcel mai amuzant fundalaughing

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Degetica...

| Musique a răspuns:

Pleaca la D/S
*nu e de amuzament straight face *

| MasterOfDisaster a răspuns:

Poti sa incerci sa iti lingi cotul,sa iti pui manusi de box si sa iti numeri firele de par din cap.
pe strada poti sa te plangi unei persoane necunoscute de problemele tale in dragoste, poti sa scoti zgomote ciudate (amuzante) in special in tren, autobuz (orice mijloc te transport)
mai poti sa suni la poarta la un on si sa spui„vreau sa vorbesc cu vasile"(sau orice alt nume) si sa repeti faza de vreo 4-5 ori,sa te prefaci ca vorbesti cu cineva,cat mai zgomotos.
poti sa tipi la o cabina telefonica,la un stalp,etc. sa se dea la o parte sau ceva de genu.
faza cu „vreau sa vb cu vasile" o poti face si pe mess.
prin casa,daca stati la tv linistiti, te ridici, faci 2 ture in camera si apoi te asezi la loc fara sa spui nimic.
daca stai la bloc,arunci in oameni cu pungi cu apa (sau baloane),rosii,oua,sticle,sau ce ai pe acolo.
poti bate la un zid si sa strigi cat poti „e cineva colo? aloooo!"
sau sa o iei la fuga brusc,zicand ca te urmareste o musca,albina, tzantzar, etc.

altele nu imi vin in minte.happy

| ViezurE a răspuns:

Trage-te de cur.

| Deny1333 a răspuns:

Joacă-te de'a mama şi tata cu o păpuşă gonflabilă

| SaintJimmy a răspuns:

Citește întrebările de la T/A.

| AlQaeda a răspuns:

Incearca sa-ti atingi limba cu nasu' :X
sau freaca-te de covor laughing

| cucaracia a răspuns:

Bine

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Du`te si vorbeste cu alimentele din frigider, Cearta`l pe vecinu fara motiv, Fa balet prin casa chiar daca spargi cevasmug

Crede`ma chiar mergehee hee

| NuExist a răspuns:

Cazi pe ganduri... poate iti mai spargi si capu'!

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Ai putea sa stai sa pui intrebari de-astea pe TPUsmug sau sa o freci prin casa.Sau sa iesi afara.Sau sa te iei cu mainile de c*r si sa sari in sus... Exista o multime de variante, doar ca foarte putine din ele necesita un IQ mai mare de 60. laughing
Succes. smug

| hartex100 a răspuns:

Sa stai in limba