| Gahbryella a întrebat:

Vreau si eu cele mai nebunesti provocari la adevar sau provocare pe care le.ati pus sau v.au fost puse..am si eu idei dar vreau mai multebig grin. cele mai trasnite primesc funda!

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

-ieşi pe stradă,şi spununei unui domn că l-ai văzut la tv,în serialul Elodia. (la provocarea asta îţi recomand să te încalţi cu adidaşi,în caz că te ia ăla la fugă)
-întreabă un băiat :" ştie mă-ta că eşti gay?"
-du-te la magazin,întreab-o pe vânzătoare dacă are corn cu ciocolată. Dacă zice da,tu zi: "Vreau unul cu vanilie."
-că tot acum s-a mai răcit afară,provoacă pe cineva să se îmbrace cât mai scurt posibil, şi să meargă aşă o distanţa mai lungă.
-dacă ai norocul să plouă, pune pe cineva să stea cât mai mult în ploaie.
-dacă stai la bloc, ieşi în faţa blocului şi strigă "Rapunzel, coboară-ţi părul!"...şi vezi cine iese.

...gata.

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

Bună ultima. laughing))

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Pentru mine n-a fost, ultima dată când am făcut-o eu, a ieşit un "Rapunzoi", chel la cap, şi plin de păr pe piept.
...de atunci, urăsc jocul ăsta. frustrated

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

laughing)

| Gahbryella explică (pentru W3R4):

Buna astalaughing

12 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cazi în cap de pe bloc.

| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă provoci o fată îi poți spune să sune un băiat la 12 noaptea cu ascuns și să îi spună că a lăsat-o însărcinată, că vine cu familia și cu poliția la el acasă în câteva ore.
Peste 10-15 minute îl suni iar și îi spui că a fost o farsă
laughing

| suităr a răspuns:

Găsesti pe la vloggeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie gresita.

| Gahbryella explică (pentru anonim_4396):

Dar la ce categorie vruiai sa le punraised eyebrows...am zis la sfarsit trasnite daca nu ai citit cu atentiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a provocat cineva sa ma dezbrac, si am facut-o

Răspuns utilizator avertizat
| irbis96 a răspuns:

Am pus un baiat si o fata sa faca schimb de haine pentru o ora/doua. Cred ca aia a fost cea mai tare laughing (desi a durat mult pana sa convingem fata)

Inafara de asta, hm, iesi pe strada si canta ceva tare, pune un baiat sa isi machieze iubita, ia de mana un necunoscut~