| Geanin a întrebat:

YAY!

Astazi am incercat sa fiu zen, multumita lui Kama care mi-a zis ca pun tot la suflet. Am incercat sa nu mai pun tot la suflet!
:3

Killy mi-a urat sa mor. Si ghiciti ce? I-am multumit! Toti vom muri odata, poate nu a zis totul complet. O fi vrut sa zica sa am o moarte usoara. Thx, Killy, nu trebuia!

Subscriu Turbox. De fapt nu! Trebuie sa iti multumesc si tie, nu esti mai putin important decat Killy. Iti multumesc pentru urare. Sprer sa fi mai original in viitor.

Mad mi-a zis ca nu-i place! Si multumesc! O sa incerc din toata puterea care mi-o da natura/Dumnezeu/Budah/Allah, sa fiu mai meticulos! Critica constructiva e super! Si te-as ruga sa-mi zici si mie ce nu ti-a placut ca sa te pot ajuta!

Multumesc mult Kama! Esti ca un Iisus pentru mine, m-am purificat. Acum sunt in sfarsit, vad partea buna in toate lucrurile!
Yay!

Sorry pentru credinciosii care i-am deranjat prin aceasta blasfemie. Sper sa ma puteti ierta!

Killy am uitat sa-ti spun ca imi pare rau ca ti-am zis pe skype ca esti naspta! Am gresit! Voiam sa zic ca ma cam deranjat atitudinea ta, dar imi dau seama ca de fapt tu imi vrei doar binele, prieteno.

Noapte buna T/A!

Sunteti cei mai tari!

Imi pare rau pentru greseliile gramaticale si pentru ca am scris asa mult, sorry!

Peace and love!

34 răspunsuri:
| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

nu stiu ce legatura o avea amuzamentul aici, nu e ca si cum suntem la trivia/amuzante

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Da, intrebarea lui...m-a facut sa lesin de ras.
Si ma refeream la "discutia" dintre mine si el.

| SuckTheGod a răspuns:

Inca un plangacios.

| KamaSutra a răspuns:

Yeeey
Am ajutat pe cineva happy