| Andreea_1914 a întrebat:

Ziceti niste glume faine sa mai rad si eu un pic ca tare ma plictisesc. Cea mai buna gluma primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Nimeni si cu Prost merg la mare
Nimeni se ineaca
Prost suna la salvare si zice
-BA. Veniti repede Nimeni se ineaca
-BA tu esti Prost
-Da eu sunt ma laughing

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Tipurile de salarii din Romania:
Salariul Ceapa: il vezi, il iei in mana si iti dau lacrimile.
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic, doar te face sa suferi, insa nu poti trai fara el.
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin.
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui.
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare.
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina.
Salariul Umor Negru: razi ca sa nu plangi.
Salariul Prezervativ: iti taie pofta.
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste.
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile.

| carminaburana43 a răspuns:

Zece barbati se arata in fata portzii Raiului, inaintea Sfantului Petru. Sfantul Petru le zice: - Toti cei care si-au inselat nevasta sa faca un pas in fata. Sase oameni pasesc, la care Sf. Petru spune: -Voi sase mergeti cu mine in rai, restul patru ramanetzi aici. Cei patru protesteaza iar Sf. Petru le spune: - Pacatul se iarta, prostia nu.

| DragonFLoW a răspuns:

2 scheleti se trag de piele! param-pam!

| IoanaBogdana a răspuns:

De ce alearga blondele in jurul dusului dupa ce se spala pe cap?
pentru. ca pe sampon scrie "wash and go"

| IoanaBogdana a răspuns:

Culmea yoga:sa-ti dai un cap in gura

| IoanaBogdana a răspuns:

Fizz iese dintr-un magazin select cu un cos plin ochi cu alimente:sampanie, caviar, mezeluri fine...
Cand se apropie de portbagajul BMW-ului sau, observa un om amarat care umbla de colo colo, rupand ierburi ce cresteau pe marginea drumului.
-D-le dar ce faceti aici?
-Adun iarba ca sa mananc. trebuie sa duc si acasa, ca nu mai avem nimic.
-Adevarat?! Daca0mi permiteti, poftiti cartea mea de vizita si veniti sa mancati la mine acasa!
-E frumos din partea dvs. dar nu as putea...Am opt copii, nevasta plus nepoti si cumnati...
-Va rog aduce-ti pe toti! La mine acasa iarba e asa de mare-daca sunteti multi cu atat mai bine. In 3 ore terminati!

| Opt1k a răspuns:

Era odata o casa exact langa linia de tramvai.In casa traiau un barbat si o femeie! Barbatul pleaca la servici iar femeia ramane singura! la un moment dat trece un tramvai si se aude un zgomot din debara.Mai ttrece unul si se mai aude odata zgomotul! Femeia, iritata, cheama instalatorul! sta si el si imediat trece alt tramvai si iar zgomotul! Instalatorul zice:
-doamna.ca sa stiu de unde vine zgomotul o sa intru in debara!
Intre timp vine sotul si se duce spre debara sa-si puna umbrela! cand deschide usa.vede instalatorul! care ii zice;
-daca iti spun ca astept tramvaiul ma crezi?
funda?

| Whisper1990 a răspuns:

O tipa blonda, superba, la volanul unei masini si mai superbe, opreste la semafor. Apare "aurolacul" de zona si-i cere o tigare. Blonda i-o ofera imediat ca sa scape de el. Intre timp, se pune de verde si tipa pleaca in tromba. La urmatorul semafor, in mod ciudat, acelasi individ:
- Doamna, da-mi si un foc.
Tipa ii da bricheta cu totul, ca sa-l vada plecat de linga portiera si porneste mai departe. La al treilea semafor, acelasi individ (spre exasperarea blondei):
- Doamna, ai fost o dama buna cu mine asa ca, daca-mi dai 1 leu, te invat sa iesi din giratoriu.

Cine Rade La Urma... Nu sa Prins de gluma

| printzesacufitze a răspuns:

Stiam unu fain cu blonde... da acum nul mai stiulaughing

Întrebări recente