| ed23tm a întrebat:

Care este locul vostru preferat de vacanta?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

China sau Turcia.

| Mony a răspuns:

Terenul de tenis:X

| Vizitiul a răspuns:

Daca ma aflu in compania familiei, e ok, nu conteaza locul. Totusi, prefer muntele, verdeata, ciripitul pasarelelor, aerul curat, apa de izvor care-ti da viata.

| Abcfunny a răspuns:

Marea că mă pot bălăci love struck

Sănătate!

| oany a răspuns:

Mi-a placut foarte tare la Sighisoara si recomnad tuturor iubitorilor de antic si autentic, sa viziteze orasul acesta! Face toti banii!

| NothingImportant200 a răspuns:

Mangaliaaaaaaaaaa

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Mareaaaaaaaaaaaa?

| Me23 Tia a răspuns:

Sibiul si dupa Oradea si Vama vechie.Si afara cel mai mult imi doresc sa stau in NY sau in Londra. tu? unde iti place cel mai mult sa iti perteci vacanta si unde iti doresti sa ajungi?

| pengu a răspuns:

Timisoara :X

| Paatricia93 a răspuns:

La mare :-x

| irr07 a răspuns:

La maareeee! :XX