| Mihaela2022 a întrebat:

Cât m-ar costa o vacanță in Tenerife dacă stau doar 3 zile?
Câti bani mi-ar trebui pentru bilet de avion hotel si plimbări?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pachetul zbor-cazare-mancare -plimbari costa in jur de 5000 de euro

| Mihaela2022 explică (pentru Violleta2022):

E mai scump decat in Dubai? O prietena a fost in Dubai cu 3000 de euro

| goguPatent a răspuns (pentru Mihaela2022):

Sa nu crezi niciodata besinile scrise de acest user Jassmina. Niciodata.
Un bilet de avion pana in Tenerife e 400 euro. Cazare 3 zile daca nu ai pretentii la un arbnb gasesti si 150 euro. Te prosteste pe fata femeia aia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce te amagesti cu iluzii? Ai bani de Tenerife? Si daca mergi in Tenerife ce crezi ca rezolvi? Nimic, tu trebuie sa ai grija de tine ai hepatita nu este ok sa mergi cu avionul sa calatoresti in situatia ta. Cel mai bine daca ai bani fa ti tratamentul de hepatita care este scump si ai grija sa ti regim ca zici ca ai 95 de kilograme, numai arunca banii pe tenerife ca nu te ajuta la nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai ieftin este 649 de euro si poti rezerva de pe siteul lor cauta pe google.

| mentholinks a răspuns:

Pai ce-ti trebuie Tenerife? Vii la mine la tara, te cazez gratis si masa asigurata.