| sergent91 a întrebat:

Daca a-ti pe o insula din Oceanul Pacific, cum ar fi viata voastra?

9 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Mai urata decat in tara mea, mai mult ca sigur tongue prefer romanica :X

| Flav a răspuns:

E un vis de-al meu: acela de-a locui pe-o insula, cu iubita mea, departe de zgomotul oraselor si de aglomeratie, langa zumzetul linistitor al valurilor.
Cum ar fi? Ar fi...implinire.

| Bacemi a răspuns:

Pentru mine ar fi frumos sa pot imbina tehnologia cu natura. Sa pot oricand sa ma relaxez prin natura si in 5 minute sa fiu inapoi pe internet. N-as putea trai o viata intreaga pe o insula, dar nici fara natura.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Heheh de ce vrei sa ma necajesti asa?laughing day dreaming

| dulcik a răspuns:

Foarte frumoasa mai ales sa fiu cu iubitul

| darrio2007 a răspuns:

La inceput va fi frumos mai ales cu persoana iubita langa tine.In timp va deveni monoton.Vezi aceleasi lucruri mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eiiii eu traiesc pe insula mea personala, nu e in paficipific, dar sunt fericit.am o viata frumoasa, serviciu, casa, sotie copii.

| Dizzydizz a răspuns:

Depinde daca as fi cu el.
Singura ar fi ft plictisitor.
Chiar daca nu am multi prieteni, imi e de ajuns iubitu pentru a ma simti bine.
As trai din plin indiferent de loc pentru ca viata e scurta

| imiplacemov a răspuns:

Uh love struck cred ca nu ar mai trebui altceva:X