| Delitra666 a întrebat:

Cum aș putea cunoaște un oraș fără să mă plimb prin el? Să cunosc măcar centrul orașului și câteva locuri turistice.
Dau fundițăă

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Google Street View.

3 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

Buna.Daca ajungi în acel oraș caută un infocentru turistic.
Există și aplicații, eu spre exemplu am downloadat gratuit de pe magazin play aplicația "Atracții turistice". De asemenea înainte să ajungi în respectivul oraș poți căuta pe net obiectivele din zona.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google street view... din fata calculatorului in pijamale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă să îl cunoști, un oraș? Dar dacă te-ai plimba prin el, l-ai cunoaște? Care oraș? Sunt videoclipuri pe You Tube.