| Kanpeki a întrebat:

Îmi puteți recomanda va rog un hotel/motel whatever în Timișoara cu un raport calitate-pret bun? Doar pentru o noapte.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai aici o multime de oferte https://www.booking.com/......ts.ro.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe booking si ai acolo tot ce ai nevoie, preturi, reviews, locatie, poze.

| Dragobeta a răspuns:

Eu stiu unul cu raportul pret calitate bun. Dar vei spune ca e scump. Da. Dar pentru ce ofera...
Ce cauti de fapt? Vei fi in tranzit sau mergi pentru o aventura?

| Kanpeki explică (pentru Dragobeta):

Am rezolvat. Nu mai trebuie. laughing