| DARLINGx a întrebat:

Merită să mergi in vacanță în Armenia? Găsești peisaje frumoase /locuri de admirat?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te uiți pe You Tube.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Armenia se invecineaza cu Turcia, daca ai fost vreodata in Turcia sti cum este, exact asa va fi si in Armenia, nimic diferit.

| LordCristobal a răspuns:

Normal că ai ce vedea în Armenia.
E o țară muntoasă foarte frumoasa.Munti,mănăstiri,lacuri.

| RxTx a răspuns:

Mai frumoase inaustria ukraina Transalpina Transcarpatica
Și trenul care ajunge până în China ce pleacă din Istanbul și trece prin Ural și prin toată Rusia și sta în fiecare oraș care o zi

| Allemando a răspuns (pentru RxTx):

Fără supărare, m-am distrat de numa' când am citit "Ucraina".

| RxTx a răspuns (pentru Allemando):

Transcarpatica

| Allemando a răspuns (pentru RxTx):

Da, am înțeles, era ideea de călătorit în Ucraina acum laughing

| RxTx a răspuns (pentru Allemando):

După niște șeibi 16 ani... 26

| Sophieka a răspuns:

Pai cauta sa vezi...Tu te gandesti la Armenia dar habar nu ai cum arata.

| Strwberrs a răspuns:

Sigur, dar nu e prea moderna daca cauti asta.
Are intr-adevar munti si natura, admirabil.