| Ionut_David_1993 a întrebat:

Oare cum pot sa fac rost in cel putin o saptamana de 100 lei urgent va rog din tot sufletul macar financiar sau o idee.

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Îţi ştergi contul de Facebook şi mergi la muncă.Nu aştepta să plouă cu bani.

Bft wave

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

La reclame, dar doar daca te angajezi, pe cateva zile nu cred

| babard23 a răspuns:

Spargi o bancă thinking
Păcănele
Amanet laughing
Glumesc, un împrumut de la prieteni, vecini, familie. sau vinde lucruri vechi big grin

| Gabriel_Petrescu_1990 a răspuns:

Pai daca esti angajat poti cere un avans... daca nu poti dona sange sau sa vinzi ceva

| AnonimusMan a răspuns:

Ai putea incerca varianta aceasta : Imprumutat-e la parintii tai spunandu-le ca le vei da banii in cel mai scurt timp posibil... (dar va trebui sa le dai banii, oricum dupa ce iti faci "treaba" cu ei, ei fiind banii)