| raresgormand a întrebat:

Peste cateva zile vizitez Dublin, capitala Irlandei, stie cineva unde ma pot distra dar si relaxa cu familia mea?

Răspuns Câştigător
| ayannn a răspuns:

Wexford

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Depinde cât stai acolo. Dacă stai mai multe zile, ți-aș recomanda o excursie de o zi până la Cliffs of Moher (pe coasta de vest a Irlandei) sau la Giant's Causeway (care este în Irlanda de Nord și cu ocazia asta ai putea vedea și Belfast). Poți găsi cu ușurință tururi din Dublin.

Dacă vrei să stai doar în Dublin, sunt destule lucruri de făcut și acolo: turul fabricii Guiness, Trinity College, sute de pub-uri și clădiri istorice.

| ReddY25 a răspuns (pentru johnnny123):

Ai fost acolo?

| johnnny123 a răspuns (pentru ReddY25):

Da