| colors_7205 a întrebat:

Sallz all!
As vrea sa aflu daca happy stiti cumva o tabara de vara in franta la Disneyland pentru copii 10-16 ani va rog raspuns

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Euro-Disney nu e tabara, ci Parc de Agrement, la care intrarea se plateste din greu.
Plus ca, acolo, in general, cine merge, stie MACAR ca numele tarilor se scriu cu majuscula. Adica Franta si nu *franta.
Doamne! Cand o sa scapati odata de snobismul asta?

| dulcik a răspuns:

Cauta si tu oferte.Eu cel mai des am optat pentru ofertele de la http://www.christiantour.ro/ mi se par cele mai avantajoase

| Domyno a răspuns:

Ardnaxur1961 te respect pentru ca esti mai in varsta, dar nu orice om se ridica la nivelul tau! Poate a scris in graba ce vrei acum sa-i dam in cap, sau tu stai si cauti cate "un snob" si-l corectezi!
Vrem raspunsuri nu criticiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| colors_7205 explică:

Nu mi se pare corect sa caracterizati pe cineva doar pentru faptul ca a comis o greseala de ortografie(din neatentie sau graba), dar pot sa va spun ca nici ''Parc de Agrement'' nu se scrie cu majuscula.

| colors_7205 explică:

Am inteles